Resmi nasıl buldunuz?

• Enteresan

• Tuhaf

• İlginç

• Güzel

• Miğdem bulandı

• Değişik. Daha önce bu tarz görmemiştim.

• Benzerini daha güzel çizerim :)

• Hoşuma gitti.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

FideLity

Kilopat
Daha fazla  
Bu bölümde az konu olduğunu gördüm ve az önce bitirdiğim resmi paylaşayım dedim. Benim tarz biraz psikopatça olabilir fakat burada bu tarzın sevenlerine rastlarsam boş vakitlerimde çizip paylaşabilirim. Eskiden çok çizerdim, paslanmışım.

1.jpg

2.jpg

Resimde gizli bir ayrıntı var. Biraz zor görülüyor ama yardım isteyen birinin bir şeyi diyelim bulabilen çıkar mı acaba :LOL:

Gayet güzel olmuş, ben beğendim. Biraz ''psikopatça'' ama olsun. :)
İlkokul 4.Sınıftı sanırım. Diğer çocuklar kare ağaç üçgen dağ falan çizerken ben buna benzer şeyler çiziyordum tabi o zamanlar biraz daha kötü. Ortaokulda herkes toplanırdı başıma hiç unutmam :D Ortaokulda bildiğin çizgi roman çiziyordum hikayesini kendi uydurduğum. 6 cilt falan 2 sayfa 1 saat sürüyordu. Sağolsun babaannem sobaya atınca hepsini 1 kitapta toplamıştım 2 yıllık emeğim yanmıştı.

İlkokul 4.Sınıftı sanırım. Diğer çocuklar kare ağaç üçgen dağ falan çizerken ben buna benzer şeyler çiziyordum tabi o zamanlar biraz daha kötü. Ortaokulda herkes toplanırdı başıma hiç unutmam :D Ortaokulda bildiğin çizgi roman çiziyordum hikayesini kendi uydurduğum. 6 cilt falan 2 sayfa 1 saat sürüyordu. Sağolsun babaannem sobaya atınca hepsini 1 kitapta toplamıştım 2 yıllık emeğim yanmıştı.
Ben de kendimi bildim bileli çizimde beceriksizdim.:LOL:

Bu arada bundan 2 boyutlu, hızlı akışı olan güzel bir oyun olur. Ortadaki canavar adamları yedikçe güçlenip büyürken, diğerleri çeşitli silahlar ile onu yenmeye çalışıyor. Soldat gibi mekanikleri, Worms serisi gibi silah çeşitliliği olan bir oyun. :)

Tahmini 4-5 yıl sonra söylediğin tarzda bir oyun çıkacağım. Şuan üstünde çalışıyorum.

Bu bölüm öne çıkarıldığında sağ yukarda gözükmüyordu, çözdüler. Artık yeni resimler yakında gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı