Karın guruldamasının nedeni nedir?

Birkaç gündür aç veya tok fark etmeksizin karnım gurulduyor. Doktora gittim lakin bir şey çıkmadı. Özellikle okul ve dershanede oluyor. Böyle bir sorun yaşayan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

Birkaç gündür aç veya tok fark etmeksizin karnım gurulduyor. Doktora gittim lakin bir şey çıkmadı. Özellikle okul ve dershanede oluyor. Böyle bir sorun yaşayan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

Bende de aynı sıkıntı var. Dersin ortasında gurk gurk diye ses çıkması çok rahatsız ediyor. Bir de başkaları duydu mu acaba diye kuşkulanmak 😃.

Stres ve sıkıntı olabiir. Kot pantalon giyiyorsan çok fazla sıkıyor olabilir seni.

Kot giyiyorum ama bol kesim, belki kemer sıkıyor olabilir.
@LynxC
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güncelleme: Geçtiğimiz haftalarda doktora gittim, sadece gaz olduğunu söyleyerek Debritad isimli ilacı verdi. İlacı kullanıyorum ancak çok fark edilebilecek bir fayda göremedim. Sizlerin bu konu hakkında bir tavsiyeniz varsa dinlemek isterim.

Son düzenleme:
Ben tam o an karnımı sıkıyorum yada olma ihtimalini hissettiğimde içeri doğru çekiyorum. Dün sınav boyunca karnımı içine çektim çok işe yaramıyor ama azalıyor. Çok kötü bir his.

Not: Karnımı içine çekmeyi yeni keşfettim en çok o taktiği kullanıyorum, ölümcül anda sıkıyorum.

Genel bir diyet uygulamayı düşünüyorum, depresyonda değilim hatta bayağı bir rahatım ancak oluyor işte.
Açlık guruldaması gibi değilse bağırsaklarından geliyor muhtemelen o ses. Bende de oluyor babamda da oluyor genetik mi anlamadım ama babamla gün içerisindeki diyetimiz benzer. Yoğurt vs ye bağırsakları temizler.

Hocam nasıl bir diyet uyguluyorsunuz, biraz daha detay verebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı