Karın şişmesi

EvanJS

Femtopat
Karnımın sağ alt tarafında (bağırsaklarda) bir şişlik var. İlk başta çok ağrıdı, apandisit zannettim, doktora gittim, öyle bir şey yokmuş. Lavman verdi, kullandım 1-2 gün, geçti. Bir şey fark ettim. Lavaboya gitmiyorum hiç yani daha açık konuşmam gerekirse kakam gelmiyor hiç. Karnımın alt tarafında bir şişlik var. Tuhaf hissediyorum. Ne yapacağımı bilemedim. O kadar öğün yemek yiyorum ama lavaboya gitmiyorum ve karnım iyice şişiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

oyuncuberke

Femtopat
Karnımın sağ alt tarafında (bağırsaklarda) bir şişlik var. İlk başta çok ağrıdı, apandisit zannettim, doktora gittim, öyle bir şey yokmuş. Lavman verdi, kullandım 1-2 gün, geçti. Bir şey fark ettim. Lavaboya gitmiyorum hiç yani daha açık konuşmam gerekirse kakam gelmiyor hiç. Karnımın alt tarafında bir şişlik var. Tuhaf hissediyorum. Ne yapacağımı bilemedim. O kadar öğün yemek yiyorum ama lavaboya gitmiyorum ve karnım iyice şişiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Dostum bu konuyu burda tartışacağına doktora git geç olmadan. Telaşlandırmak istemem ama sağık bu bir an önce doktora git

Brainstorm

Centipat
Makaleler
1
Yer
Antalya

Sanırım ciddi bir sorununuz var tıkanıklık gibisinden bunu bize değil doktorunuza anlatın bence.

painkiller

Gigapat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Gaz veya bağırsak florası sorunun vardır belki de. Özellikle tuvalete çıkamamak büyük sorun bence. En kısa zamanda doktora görünmeyi ihmal etme derim ben.

Yeni konular

Yukarı