Kariyer için neler edinmeliyim?

gencodify

Attopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Kısa bir süre önce yazılıma başladım ve birkaç günde ilk modülümü en temel şekilde yapmayı başardım. Ancak ileride daha büyük şeyler planladığım için elektronik kısmına biraz daha fazla bakacağım.

İhtiyaçlarım şu şekilde :
  • Basit 3D modellemelerde ve basit oyun geliştirilmelerinde kullanılacak, Linux kullanan ve çoğunlukla yazılım için kullanılacak bilgisayar. Oyun oynamayacağım.
  • Küçük-orta boyutta ve aşırı detaylı olmayan modelleri basabilecek 3D yazıcı.
Hangi ürünleri öneririrsiniz?

3D yazılım şu an gelişmekte fakat hala fazla popüler değil eğer bu işe erken başlayacaksan pişman olabilirsin fakat geleceği olan bir meslek.

3D yazılım şu an gelişmekte fakat hala fazla popüler değil eğer bu işe erken başlayacaksan pişman olabilirsin fakat geleceği olan bir meslek.
Yazılımı esas masaüstü yazılım geliştirmede kullanacağım. Kendi video editleme programımı vs. yapacakmışım gibi düşünebilirsin. 3D yazıcıyı ekip olarak geliştireceğimiz İHA gibi araçların küçük parçalarının üretilmesinde kullanacağım. 3D yazılım derken ne demek istediğinizi anlamadım desem yalan olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı