Kariyer modu olan araba oyunu önerisi

Forza Horizon 4 birazcık arcade ancak tercih edilebilecek en iyilerden.
Klasikler: NFS U2 MW.
Simülasyon: Forza motorsport 7-Need for Speed Shift-F1 serisi.
Rally cross: Dirt Rally 2.0.
Absürt vurdulu kırdılı: Fallout.

Forza Horizon 4 birazcık arcade ancak tercih edilebilecek en iyilerden.
Klasikler: NFS U2 MW.
Simülasyon: Forza motorsport 7-Need for Speed Shift-F1 serisi.
Rally cross: Dirt Rally 2.0.
Absürt vurdulu kırdılı: Fallout.
Fallout :D evet "Flatout" oynadım ve gerçekten çok keyif aldım. Flatout 4 oynamayı düşünüyorum birde NFS carbon. Forza motorsport nasıldır? smilasyon sürüş yapısına sahipse beni bayar hocam.

Fallout :D evet "flatout" oynadım ve gerçekten çok keyif aldım. Flatout 4 oynamayı düşünüyorum bir de NFS Carbon. Forza motorsport nasıldır? Smilasyon sürüş yapısına sahipse beni bayar hocam.

O zaman Forza motorsportu geç bayağı bir simülasyon o sen kıy paraya Forza bir dene bir de dediğin gibi Carbon deneyebilirsin. O kadar iyi bir oyun değildir ama fena değildir en son 8 yaşımda oynamıştım.

O zaman Forza motorsportu geç bayağı bir simülasyon o sen kıy paraya Forza bir dene bir de dediğin gibi Carbon deneyebilirsin. O kadar iyi bir oyun değildir ama fena değildir en son 8 yaşımda oynamıştım.
Carbon dönemine göre güzel bir oyun olmuş olabilir. Ben ilk defa 3 sene öncesinde oynamış sonrasında ısınamayıp bırakmıştım. Oyunda farklı özelliklere sahip yarışçı grupları kontrol etmek çok hoş glememişti. Ama Need For speed shift serisi Carbon yerine oynanılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı