Kariyerli Yarış Oyunu Tavsiyesi

Tuna Özkan

Hectopat
Daha fazla  
Çok uzun zamandır yarış oyunu oynamıyorum. Saatlerce başından kalkmayacağım, belirli bir arabam olan bir yarış oyunu arıyorum. Herhangi bir fiyat kısıtlaması yok. Sadece Steam'den alabiliyorum. Önerileriniz neler?

Forza Horizon 4. Microsoft Store'da bulunuyor. Xbox Game Pass ile 2 hafta ücretsiz oynayabilirsin. Daha sonra almak istersen aylık 56 TL yada direk oyunu yaklaşık 200 TL'ye alabilirsin. Uzun zamandır yarış oyunları ilgimi çekmiyordu, söyleyebileceğim tek şey bu oyunun gerçekten harika olduğu.

Belirli bir arabayla oynama işi Need for Speed Underground 2 zamanında kaldı. Steam'de seçeneklerin çok kısıtlı. Steam'de The Crew 2 satın alabilirsin, güncel bir oyun ve şu an indirimde. The Crew 2'nin sürüş hissiyatı maalesef kötü. Tavsiyem Forza Horizon 4 almanız olur Steam'de değil ve biraz pahalı ancak her kuruşuna değer.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı