Çözüldü Karlı haritaya sahip Call of Duty benzeri oyun nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hamilton

Centipat
Daha fazla  
Karlı haritada call of dutyidi sanırım tam hatırlamıyorum. Bir bölümünde boru gibi bir şey vardı içinden geciyorduk. Biz gecerken ateş borunun içine ateş falan ediyorlardı. Bilen varsa söyleyebilir mi oyunun ismini?

Çözüm
Karlı haritada call of dutyidi sanırım tam hatırlamıyorum. Bir bölümünde boru gibi bir şey vardı içinden geciyorduk. Biz gecerken ateş borunun içine ateş falan ediyorlardı. Bilen varsa söyleyebilir mi oyunun ismini?
Call of Duty 2.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Call of Duty 2.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Half-Life olabilir.

Medal of Honor?

Yeni konular

Geri
Yukarı