Karlı havada şarkı dinlemek

efemint

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Kış mevsiminde soğuk ve karlı havada dışarı çıkıp son ses şarkı dinlemekten daha fazla haz alacağım bir durum yoktur açıkcası.
Bu hobim 3yıl önceden başlıyor. Ailem televizyon izliyordu, kış mevsi miydi yanlarına gittiğimde yabancı bir dizide yılbaşı kutluyorlardı. Bir şarkı çalmaya başladı bayağı kapıldım hemen shazamladım ve 3 yıldır hep dinlerim, hep de kış mevsimine denk getiririm bu şarkıyı hobi denilir mi bilmem ama çok keyif aldığım bir durum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim listem;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Burada gökyüzünde daha bulut bile yok. :D
16040409550587844710767748178060.jpg

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama son 2 yılda İstanbul'a "kar yağdı" lafını hak edecek bir kar yağmadı. Ben önümüzdeki 5 yılda da yağacağını sanmıyorum. Küresel ısımnadan mıdır, başka bir şeyden midir bilmem ama benim gözümde olay bu. Kar yok.

Geri
Yukarı