Karne alınmazsa okul arıyor mu?

Ailesinin baskıcı veya katı olması durumunda yalan söylemesi işleri daha berbat eder. Doğruyu söylerse en azından o an fırça yer. Yalan söyler ise her yalan söylemek ile ilgili konu açıldığında gözler ona çevrilecek. @Windows 11 Bükücü

Ailesinin baskıcı veya katı olması durumunda yalan söylemesi işleri daha berbat eder. Doğruyu söylerse en azından o an fırça yer. Yalan söyler ise her yalan söylemek ile ilgili konu açıldığında gözler ona çevrilecek. @Windows 11 Bükücü
Baskıcı demek öyle olmuyor. Eski ailem baskıcıydı. 90'ın altında not alınca bağırıp çağırıyorlardı zorla ders çalıştırıyorlardı.

Baskıcı demek öyle olmuyor. Eski ailem baskıcıydı. 90'ın altında not alınca bağırıp çağırıyorlardı zorla ders çalıştırıyorlardı.
Anlıyorum seni benimde öyle bir eski dostumun ailesi vardı. Aslında bu aileden aileye değişebilir bir konu. Konu sahibi arkadaşın ölçüp biçmesi gerek.

Karneyi teslim almazsan bir problem olmuyor diye biliyorum. Bir keresinde üşenip gitmemiştim. Onlar karneni saklıyor sen istediğinde alabiliyorsun. Ben Temmuz'un ortasında almıştım herhalde.

Geri
Yukarı