Karo şınav çekemiyorum

terabayt

Hectopat
Daha fazla  
20 gündür uygulama ile spor yapıyorum ve uygulama bana karo şınav çekmemi söylüyor ama başaramıyorum. Günlük normal 30, geniş kol 20, duvarda 30 şınav çekiyorum ama hala karo şınav çekemiyorum tavsiyesi olan var mı? 1 tane bile aşırı zor. Alışmak için her karo şınav çekmemi söylediğinde dizlerim yere değecek şekilde çekiyorum ama sanırım çok işe yaramıyor. Boy 1.77, kilo 55, yaş 16.

Tricepslerinizi geliştirmeniz lazım. Ben de sizinle normal şınavda aşağı yukarı aynı sayıda şınav çekebiliyorum ama karoda maximum 5.

20 gündür uygulama ile spor yapıyorum ve uygulama bana karo şınav çekmemi söylüyor ama başaramıyorum. Günlük normal 30, geniş kol 20, duvarda 30 şınav çekiyorum ama hala karo şınav çekemiyorum tavsiyesi olan var mı? 1 tane bile aşırı zor. Alışmak için her karo şınav çekmemi söylediğinde dizlerim yere değecek şekilde çekiyorum ama sanırım çok işe yaramıyor. Boy 1.77, kilo 55, yaş 16.

Hocam lütfen öyle uygulamalardan egzersiz yapmayın eğer bir hareketi yanlış yaparsanız sakatlanma riskiniz aşırı yüksek.

Hocam lütfen öyle uygulamalardan egzersiz yapmayın eğer bir hareketi yanlış yaparsanız sakatlanma riskiniz aşırı yüksek.

Hareketler basit bilindik şeyler zaten nasıl yapılacağını videolu şekilde de gösteriyor. Saydıklarımın yanında atlama krikolar, sandalye dip triceps, bacak halteri, tırtıl egzersizi, kol makası, yumruk atma ve değişmeli kroşeler var.

Tricep dips ve barfiks olabilir.

Günlük iki part halinde 30 tane o da ama hala çekemiyorum sayıyı mı arttırmalıyım? (triceps dip). Durmadan 6 barfiks anca çekiyorum.

Geri
Yukarı