Karşı Cins Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tinker

Decapat
Sizce kadınlar nasıl bir cins? Ya da erkekler?

Şayet ben kadınlara karşı biraz iğrenme duygusu yaşıyorum. Kimseye aşık olamadığım gibi kadınlara kadın oldukları için utanmaları gerektiğini düşünüyorum. Adet sancısını falan iğrenç buluyorum. Bunlar eşcinsellik belirtisi olabilir mi? Ama ben homofobik bir insanım nasıl eşcinsel olabilirim ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de eskiden bamya yemezdim hatta tiksinirdim, şimdi tadı farklı geliyor. Biraz sorunun üstüne gidin zorlanabilirsiniz ama sorunun kaynağını bulmanız gerek ya da tüm bunlar psikolojiktir. Daha çok kadın tanıyın lütfen bu yardım edebilir inanın bana.

Bende eskiden bamya yemezdim hatta tiksinirdim, şimdi tadı farklı geliyor. Biraz sorunun üstüne gidin zorlanabilirsiniz ama sorunun kaynağını bulmanız gerek yada tüm bunlar psikolojiktir. Daha çok kadın tanıyın lütfen bu yardım edebilir inanın bana.

Tüm kadınları para peşinde koşan aciz paralı asker olarak görüyorum. Belki de psikolojiktir.

Sizce kadınlar nasıl bir cins? Yada erkekler?

Şayet ben kadınlara karşı biraz iğrenme duygusu yaşıyorum. Kimseye aşık olamadığım gibi kadınlara kadın oldukları için utanmaları gerektiğini düşünüyorum. Adet sancısını falan iğrenç buluyorum. Bunlar eşcinsellik belirtisi olabilir mi? Ama ben homofobik bir insanım nasıl eşcinsel olabilirim ki?

Kaç yaşındasın? Ona göre yorum yapacağım:)

Sizce kadınlar nasıl bir cins? Yada erkekler?

İyi kadınlar da vardır kötü kadın da, iyi erkek de vardır kötü erkek de iyi kadınlarla arkadaş olmaya çalış.

Kadınlar'ın bence en büyük eksikliği her şeyi kafalarına takmaları ve bitmeyen harcama sevdaları. Birçok kadın "elindekiyle yetinme" duygusuna sahip değil bana göre.

Kaç yaşındasın? Ona göre yorum yapacağım:)
19 yaşındayım henüz genç sayılırım.
Kadınlar'ın bence en büyük eksikliği Herşeyi kafalarına takmaları ve bitmeyen harcama sevdaları. Birçok kadın "elindekiyle yetinme" duygusuna sahip değil bana göre.
Her şeyi ben de kafaya çok takıyorum ama bendeki psikolojik.
İyi kadınlarda vardır kötü kadında iyi erkekte vardır kötü erkekte iyi kadınlarla arkadaş olmaya çalış.
Belli olmuyor ki. İçlerinden çok azı gerçekten seviyor çoğu parası var diye yada elindekilerle yetindiği için yani istedikleri olmadığı için benim gibileri seçiyorlar benden iyisini bulunca hemen değiştiriyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı