Karşı tarafa 25 $'lık kripto para göndermek

Ben göndermeyeceğim, karşı taraf gönderecek. 25 $ gönderecek, herhalde komisyon ücretini göndermeden önce artık ne kadarsa kendisi öder değil mi?

Diyelim ki BTC göndermek istedi, ben BTC adresini nereden ve nasıl paylaşacağım?

Merhaba,

BinanceTR'e veya istediğin bir kripto ağına (Bybit, Crypto.com vs. vs.) üye ol. KYC denen kimlik doğrulama metodlarını kullanman lazım. Ondan sonra, kendi USDT cüzdanın adresini öğreneceksin, o adresi karşı tarafa ver. Karşı tarafa adresini verirken hangi borsayı kullanıyorsun onunda bilgisini versen iyi olabilir.

Kolay gelsin.

Ref:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Shiba gönderebilirim diyor, herhangi bir borsada işlem yapmıyormuş. Yalnızca Forex diyor.
Merhaba,

BinanceTR'e veya istediğin bir kripto ağına (Bybit, Crypto.com vs. vs.) üye ol. KYC denen kimlik doğrulama metodlarını kullanman lazım. Ondan sonra, kendi USDT cüzdanın adresini öğreneceksin, o adresi karşı tarafa ver. Karşı tarafa adresini verirken hangi borsayı kullanıyorsun onunda bilgisini versen iyi olabilir.

Kolay gelsin.

Ref:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mümkün. 2 dolar civarı ağ ücretine gider ama. Solano gibi bir coin şeklinde gönderilirse ağ ücreti sıfıra yakın olur. Gönderen kişi daha az öder.
Mümkün, ancak BNB vb. alt coinler tercih edilebilir bence.
Minimum BTC transfer ücreti 10 dolar yollayabilir.
XRP yolla çok ucuza gidiyordu yıllar önce yaptım aşırı hoşuma gitmişti.
Nereden ve nasıl gönderecek?

Yeni konular

Geri
Yukarı