Karşıdaki kişi bizi nasıl görüyor?

markosben

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar TikTok izlerken bir videoya denk geldim ve kafam çok karıştı. Aynaya baktığımızda kendimizi görüyoruz ama insanlar bizi aynadaki gibi görmüyormuş. Bunu öğrenince hemen telefonumun arka kamerasını açıp ters görüntü modunda fotoğraf çekildim ve yüzümün yamuk durduğunu fark ettim. İnsanlar bizi nasıl görüyor? Ters mi yoksa aynadaki gibi düz mü görüyor? İnsan içine çıkmaya korkuyorum şu an.

Arkadaşlar TikTok izlerken bir videoya denk geldim ve kafam çok karıştı. Aynaya baktığımızda kendimizi görüyoruz ama insanlar bizi aynadaki gibi görmüyormuş. Bunu öğrenince hemen telefonumun arka kamerasını açıp ters görüntü modunda fotoğraf çekildim ve yüzümün yamuk durduğunu fark ettim. İnsanlar bizi nasıl görüyor? Ters mi yoksa aynadaki gibi düz mü görüyor? İnsan içine çıkmaya korkuyorum şu an.

Kameralar bizim gördüğümüz gibi yansıtmaz. Sen insan gözüyle nasıl görüyorsan o şekilde görünüyor.

Bana da gereksiz bir korku geldi.
Hocam hiç kamera açıp denemeyin benim 2 saatte psikolojim bozuldu evdekilere fotoğrafımı falan çektirmeye başladım.
Amma abartın sen de. :D
Yok valla abartmıyorum bir yanağım düzgün diğer yanağım eğri duruyor kısacası yüzümü yamuk olarak görüyorum ters kamerada.

Yeni konular

Geri
Yukarı