Karşılaştırma sitesi önerisi

YagamiLight

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhabalar öncelikle.
Teknolojik ürünler ile ilgili epey tarzında site arıyorum. Epey neden kullanmıyorsun diyenler için de epeydeki bazı bilgiler yanlış yazılıyor, eksikler vs. oluyor. Versus sitesi de epey gibi değerlerden filtreleme olmuyor galiba ya da ben yapamadım. Belirli kriterlere göre kendilerince puanlar vermişler. Benim aradığım sitede var olan ozellikleri, değerleri vs yazılı olsun ve doğru olsun tabii ki ben aralarından seçim yapabileyim. Fiyat bilgisi olmasa da olur. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

Türkiye 'de Epey' den başka vat mı bilmiyorum teknik özellik yazan. En iyisi Akakçe' den ya da Epey' den gözüne çarpan aleti bulup onu Google' a yazıp resmi sayfasındaki özellikleri bulmak.
Epey' de aslında resmi sitelerinden alıyor.

Türkiye 'de Epey' den başka vat mı bilmiyorum teknik özellik yazan. En iyisi Akakçe' den ya da Epey' den gözüne çarpan aleti bulup onu Google' a yazıp resmi sayfasındaki özellikleri bulmak.
Epey' de aslında resmi sitelerinden alıyor.
Epey şuana kadar işimi görüyordu ama bugün kulaklık bakarken bazı verilerde hatalar çıktı. Epey'de olmuyorsa işim zor o zaman

Hocam kulaklık gibi ürünlerde hatalar olabiliyor. Oralara pek bakmıyorlar galiba.
Evet dediğiniz gibi galiba kulaklık kısmına uğraşmamışlar. Kulaklık kısmında genel bir eksiklik var sanırım herkes öneri olarak belirtmiş. Kişisel deneyimler farklı olabiliyor ama değerler değişmez. Sanırım önerileri derleyip sonradan teknik detaylarına bakıp karar vermek gerekecek.

Techpowerup işinize yarayacaktır aslında, kulaklık incelemeleri de var hatta incelemelerin sonunda o bütçedeki diğer ürünlerle karşılaştırıyor.

Teknik özelliklere göre değil de kullanıma göre karşılaştırıyormuş, kusura bakmayın.

Geri
Yukarı