Karşınızda GunZ The Duel!

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Bu oyunu bu forumda bilen birileri olduğunu sanmam ama belki 3-5 kişi vardır. Evet bugün bir oyundan bahsetmek istiyorum adı gunz the duel. Oyun aslında buglarıyla güzel olan ve zamanında çok oynanmış bir oyun. Evet yanlış duymadınız bugları ile. Oyun aslında basit bir yapıdan oluşuyordu bir karakter oluşturuyordunuz ve katana kılıcı ve silah alıp bir sunucuya girip insanlarla savaşıp Level atlıyorduk. Ama oyundaki buglar oyunu çok zevkli yaptı. Pompalı ile çift sıkma olsun hem defans hem saldırı yapma olsun duvarda istediğin gibi kılıçla gezme olsun bir sürü bugları var oyunun. Tabii oyun geliştiricileri oyun bugları ile güzel olduğunu fark edince bugları kaldırmadı. :) B

ayağı hızlı bir oyun gunz oyunda dediğim gibi duvarlarda zıplayıp dolaşabiliyorsunuz. Oyunda silah olarak en çok pompalı kullanılıyor. Sebebi hem hava uçarken taramalı ile sıkmanın zor olması ve yakından bildiğin tek atması. Ayriyeten pompalı ile çok seri ateş etme bugu var ondan dolayı pompalı oyunun en güçlü silahıydı. Oyunda tabii katana kılıçları da var. Marketten kılıç alarak hem kılıç ile vurup hem de silah ile adamları delik deşik edebiliyoruz. Ve kılıçta dediğim gibi hem defans hem de saldırma bugu var.

Hem de kılıçla duvarda istediğiniz gibi uçabiliyoruz. Oyunda Level mantığı pek işlemiyor aslında oyunun asıl olayı iyi oynaması. 1 Level adam 90 Level adamı kestiği zamanları hatırlıyorum. :) bu efsanenin tabii 2. oyunuda çıktı ama 2. oyunda böyle buglar olmadığından pek sevilmedi. Peki diyeceksiniz yav kardeşim böyle süper oyun neden oynanmıyor dostlarım bunun cevabı oyunu yapan firmanın iflas etmesi. Oyunu yapan firma yani MAIET Entertainment 2015'de bu işleri bıraktı. Tabii bu işleri bırakınca oyun saçma salak kişilere kaldı ve unutulup gitti... Serinin 2. oyunu şu an Steam'de oynanabiliyor ama pek oyuncusu yok. 1. oyunu Launcher ile oynayabilirsiniz. Bir sürü Launcher'i var oyunun Launcher'de oyuncular en azından 30-40 kişi oynuyor. Onlar ile akşam güzel Vs'ler yapmanız için linkini bırakayım.

GunZ The Duel oyunu bende oynuyorum oynayacak kişiler ile vs atmayı isterim. :) oyunun ne olduğunu tam anlamıyla öğrenmek isteyenler için görselerini ve profesyonel oynanış videolarını bırakıyorum. :) keşke bu oyunu güzel bir firma satın alıp gün yüzüne çıkartsa...

46a22a698817fe780617a758f673f482.jpg

indir (2).jpg

images.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı