Karsu - Jest Oldu

E hocam atın da, bekliyoruz.

Çalma listesi oluşturmamışım, sadece beğenilen şarkılarda var onları ise toplu olarak paylaşma seçeneği yok galiba.
Liste oluşturup atabilirim ama uzun sürer biraz ya da beğenilen şarkıları toplu olarak paylaşma var mı?

Çalma listesi oluşturmamışım, sadece beğenilen şarkılarda var onları ise toplu olarak paylaşma seçeneği yok galiba.
Liste oluşturup atabilirim ama uzun sürer biraz ya da beğenilen şarkıları toplu olarak paylaşma var mı?
Beğenilenleri paylaşma yok sanırım ama aklıma şöyle bir şey geldi: Spotify'ı tarayıcıda başlatın, oradan beğenilen şarkılara gelin, üstteki bağlantıyı kopyalayın.

Deneme:

Şarkıları yeni bir çalma listesine ekliyorum şimdi, birazdan atarım.
@Megaton
@MScofield
Yoruldum ya yeminle, aslına bakarsanız şu aralar spotify'a pek uğramadım eskiden beğendim şarkılar bunlar. Yabancı versiyonu da var, isteğe bağlı onu da atabilirim.

Son düzenleme:
Cem Karaca, Barış Akarsu, Barış Manço. Kaçırmam.
Benim Karma listem. Hepsi ezberimde sagopanin şarkıların bir kısmı hariç,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu iki şarkı size göre sanki, ya da çok mu alakasız?

Bu iki şarkı size göre sanki, ya da çok mu alakasız?

1. Şarkı bana hiçbir şeyi çağrıştırmıyor yani mükemmel. Sözleri ezberleyemem. Tam yatarken dinlemelik.
2. Eminemi anımsattı o yüzden dinlerim, çok çok teşekkür. Özellikle 1. Şarkı için.
Yanlış anlamayın sözleri çok çabuk ezbere alırım, iyi oldu yani. Yoksa dilime dolandı mı sürekli söylerim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı