Steam Kart düşürmeye uygun oyunlar nasıl bulunur?

Babaci

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Idle Master ile kart düşürüp satıyorum ama karlı pek oyun bulamıyorum. Acaba karlı oyunların paylaşıldığı bir yer var mı? Tek tek kart fiyatlarına bakıyorum çok zahmetli oluyor.

Popüler oyunların kartları daha pahalı oluyor genelde ancak ben 5 TL'den fazla olan kart görmedim genelde 2-2, 5TL arasında oluyorlar. Cyberpunk 2077 gibi oyunların kartları bu ücret seviyelerinde oluyor.

Popüler oyunların kartları daha pahalı oluyor genelde ancak ben 5 TL'den fazla olan kart görmedim genelde 2-2, 5TL arasında oluyorlar. Cyberpunk 2077 gibi oyunların kartları bu ücret seviyelerinde oluyor.
Dostum lütfen bilmediğin konuya mesaj kasmak için yazma. Sorduğum soruyla verdiğin cevabın uzaktan yakından alakası yok, konuyu bilmiyorsun baltalama bari.

Dostum lütfen bilmediğin konuya mesaj kasmak için yazma. Sorduğum soruyla verdiğin cevabın uzaktan yakından alakası yok, konuyu bilmiyorsun baltalama bari.
Nasıl bulacağını değil genelde hangi oyunların kartı daha pahalı olur onlardan bahsettim. Dolaylı yoldan da olsa bağlantısı var diye düşünüyorum.

Nasıl bulacağını değil genelde hangi oyunların kartı daha pahalı olur onlardan bahsettim. Dolaylı yoldan da olsa bağlantısı var diye düşünüyorum.

Kanka gram alakası yok cidden. Sence adam 500 lira verip de 5 TL'ye kart satarak mı kâr edecek?

Dostlar merhaba. Idle Master ile kart düşürüp satıyorum ama karlı pek oyun bulamıyorum. Acaba karlı oyunların paylaşıldığı bir yer var mı? Tek tek kart fiyatlarına bakıyorum çok zahmetli oluyor.

Sanki biri uzun bir yazı paylaşmıştı burada. Detaylı anlatmıştı onu bulursam atacağım.

Kanka gram alakası yok cidden. Sence adam 500 lira verip de 5 TL'ye kart satarak mı kâr edecek?

Sanki biri uzun bir yazı paylaşmıştı burada. Detaylı anlatmıştı onu bulursam atacağım.
Bekliyorum dostum bulabilirsen iyi olur teşekkürler.

Kanka bu biraz eski o yüzden alırken kart fiyatlarına felan bir bak yinede.
Bir de bu konuyu bulabildim hatırladığım.
- Bir de benim bi arkadaş ban yiyorsun diyordu bu işlerde dikkat etmezsen tam anlamadım ama sen herhalde biliyorsundur.

Dostlar merhaba. Idle Master ile kart düşürüp satıyorum ama karlı pek oyun bulamıyorum. Acaba karlı oyunların paylaşıldığı bir yer var mı? Tek tek kart fiyatlarına bakıyorum çok zahmetli oluy

YouTube Steam karli kart dusen oyunlar yaz paylasiyolar veya steamdb üzerinden oyunları aratıp kartlarin fiyatlarina bak

Belli başlı sitemelerde örnk SteamDB gibi buradan oyunların kart fiyatlarını inceleyip bulmaktan başka bir yol yok onun dışında forumlarda veya videolarda öneriler oluyor onlara bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı