Kart için Zup! oyunları alınır mı?

Singua

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar kart için öneriliyordu bu seri. Kâr ettirir mi kartları acaba? Teşekkürler şimdiden.
Zup! Oyunları şu an 13 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, artık kesinlikle ettirmiyor. Oyunlar 2 lirayken kartları 1-1.5 liradan 3-4 tane düşüyordu kar ettiriyordu ancak artık 20 lira oyunlar ve 1-1.5 liralık kartlar kurtarmıyor.

2 kişi ettirmiyor dedi hocam.

Hayır Zup oyunları zamlandı artık kar ettirmiyor. Tüm seriyi alırsan eğer kafadan oyun başına 7-7.5TL zarar edersin.

Hayır, artık kesinlikle ettirmiyor. Oyunlar 2 lirayken kartları 1-1.5 liradan 3-4 tane düşüyordu kar ettiriyordu ancak artık 20 lira oyunlar ve 1-1.5 liralık kartlar kurtarmıyor.

Sağ olun arkadaşlar hangi oyunları tavsiye edersin indirimde olanlardan şu an pazarla birlikte 40 TL'ye yakın para topladım sürekli katlamak istiyorum 700-800'e kadar.

Sana net bir şekilde şu oyun kar ettiriyor diyemem fiyatlar sürekli değişiyor. Görseldeki gibi araştırarak alırsan daha fazla kazanç elde edersin.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    625,9 KB · Görüntüleme: 39
Böyle yapıyorum fakat yeni başladığımdan mıdır bilmiyorum bir tık yavaş kazanıyorum gibi gerçi.

10-20 oyun pek bir şey getirmiyor, indirim dönemlerinde toplu alırsan daha iyi sonuçlar elde edersin. Tabii biraz da şans olması lazım 🙂

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    11,7 KB · Görüntüleme: 42
10-20 oyun pek bir şey getirmiyor, indirim dönemlerinde toplu alırsan daha iyi sonuçlar elde edersin. Tabii biraz da şans olması lazım 🙂

Çok iyi düşürmüşsünüz hocam o ne öyle 1 TL gördüm Max. O zaman indirim bitene kadar kart satmaya bakayım kış indirimi gelecek zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı