Steam Kart kasma oyunları nedir?

• Konuyu başlatan trosy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 626

trosy

Centipat
Merhaba, şu sıralar çok duyuyorum ama kart kasma oyunları dedikleri şey tam olarak ne oluyor? Kart kasma oyunlarından kart kasıp onları satmak için mi yoksa XP kasmak için mi kullanıyorlar? Ve bu olay tam olarak nasıl işliyor? Hangi oyunlar ile kasabiliriz?

Bir arkadaşım gece gündüz kart kasıp satıyor. Genel olarak satmak için olduğunu zannediyorum.

Para için, mesela 20 TL'ye 10 tane kart düşürmelik oyun alıyorsun (kart düşürmelik oyunlarda düşen kartları satarsak her zaman kar ederiz) kartlarla 40 TL filan oluyor.

Ucuz oyunlardan (özellikle 1 TL ve altı oyunlardan) koleksiyon kartı düşürüp satıyoruz. Kart kasmak para için yapılır. Fakat isterseniz XP olarak da kullanabilirsiniz. XP olarak kullanmak isterseniz örneğin bir oyunun 6 kartı varsa 3 kart düşürebilirsiniz ve kalan 3 kartı satın alıp rozet işlersiniz. Bu pek karlı bir yöntem değil açıkçası. Mantıklı olan kartları satmak. Fakat riskli bir iş her oyun alınmaz kart için. Pazardaki fiyatlara bakmanız lazım.
Kart düşürmek için hentai oyunlarına bakabilirsiniz.

1679417647093.png

Merhaba, şu sıralar çok duyuyorum ama kart kasma oyunları dedikleri şey tam olarak ne oluyor? Kart kasma oyunlarından kart kasıp onları satmak için mi yoksa XP kasmak için mi kullanıyorlar? Ve bu olay tam olarak nasıl işliyor? Hangi oyunlar ile kasabiliriz?

Steam'de 5 dolar üstü harcama yaptıktan sonra oyunlardan kazandığınız eşya gibi düşünün bunlarla rozet yapabilirsinizde satabilirsiniz de.

Ucuz oyunlardan ( özellikle 1 TL ve altı oyunlardan ) koleksiyon kartı düşürüp satıyoruz. Kart kasmak para için yapılır. Fakat isterseniz XP olarak da kullanabilirsiniz. XP olarak kullanmak isterseniz örneğin bir oyunun 6 kartı varsa 3 kart düşürebilirsiniz ve kalan 3 kartı satın alıp rozet işlersiniz. Bu pek karlı bir yöntem değil açıkçası. Mantıklı olan kartları satmak. Fakat riskli bir iş her oyun alınmaz kart için. Pazardaki fiyatlara bakmanız lazım.
Kart düşürmek için hentai oyunlarına bakabilirsiniz.
Eki Görüntüle 1709936

Oyunlar ilginçmiş.

Hentai serisi meşhurdur ama xenon Racer diye bir oyun var. Oyun şu an 2,50 TL. Ben de 2 50 TL'ye aldım ve bana 70 TL'lik parlak kart düştü. (2 ay önce şu an kart değeri 40 TL falandır) ama şu da var kazandığımız parayı büyük indirimlerden kullanmak her zaman daha iyi. Çünkü daha fazla indirim olabiliyor vb.

Doğru demişsiniz her oyun alınmaz öyle oyunlar alacaksanız kütüphaneyi kapatın rezil olmayasınız o_o.

Her hentai oyununda cinsel içerik yok. Bazıları sadece anime tarzı.

Ucuz oyunlardan ( özellikle 1 tl ve altı oyunlardan ) koleksiyon kartı düşürüp satıyoruz.Kart kasmak para için yapılır.Fakat isterseniz XP olarakda kullanabilirsiniz.XP olarak kullanmak isterseniz örneğin bir oyunun 6 kartı varsa 3 kart düşürebilirsiniz ve kalan 3 kartı satın alıp rozet işlersiniz.Bu pek karlı bir yöntem değil açıkcası.Mantıklı olan kartları satmak.Fakat riskli bir iş her oyun alınmaz kart için.Pazardaki fiyatlara bakmanız lazım.
Kart düşürmek için Hentai oyunlarına bakabilirsiniz.
Eki Görüntüle 1709936
Hocam o kartlar ne kadar sürede düşüyor?
Hentai serisi meşhurdur ama xenon Racer diye bir oyun var. Oyun şu an 2,50 TL. Ben de 2 50 TL'ye aldım ve bana 70 TL'lik parlak kart düştü. (2 ay önce şu an kart değeri 40 TL falandır) ama şu da var kazandığımız parayı büyük indirimlerden kullanmak her zaman daha iyi. Çünkü daha fazla indirim olabiliyor vb.

Her hentai oyununda cinsel içerik yok. Bazıları sadece anime tarzı.

Yeni konular

Geri
Yukarı