Kas geliştirmek için ne kadar süre spor yapılmalı?

kxokdakodoka

Picopat
3 saat spor yapıyorum ama bana sanki zargana olurum gibime geliyor. Cidden şu kas geliştiricileri kaç saat yapıyor spor bilmiyorum. Yani 3 saat bana çok kısa gibi geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boş yapmak için konu dışı kategorisine konu açman gerekiyor. Yanlış yere konu açmışsın.

Forumda sağlık kategorisi mevcut. Boş yapmak için mesaj atmayın lütfen.

3 saat spor yapıyorum ama bana sanki zargana olurum gibime geliyor. Cidden şu kas geliştiricileri kaç saat yapıyor spor bilmiyorum. Yani 3 saat bana çok kısa gibi geldi.

Bunu biz bilemeyiz boyuna vücut yapına göre değişir. Genellikle kısa boylular daha çabuk kas yapıyor.

Bir zargana ve 3 saat fitness d: Hocam yapmayın doğruyu söyleyin de bizde ona göre tavsiye verelim konuşalım. Gelişme saatle olmaz eğer kasları yeterince parçaladıysanız kaç saat yaptığınızın önemi yok. Gelişme aylarca her gün o kası parçalamanızla oluşur. Ama kişiden kişiye değişmekle birlikte 3 4 ay sonra kendiniz hissetmeye başlarsınız gelişimi yaklaşık 8 9 ay veya 1 yıl gibi bir sürede de yavaş yavaş dışarıya vurursunuz bu gelişimi. Tabi ben biraz genel konuştum kişiden kişiye değişir bu durum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı