Kas nasıl yapılır?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, kas yapmak istiyorum. Evimde dambıl var, başka bir şey yok. Hangi hareketlerı önerirsiniz? Ya da ne yapmalıyım? Kolumda hiç kas yok, karnımda da yok. 1 ay boyunca çalışmak istiyorum. Ne yapacağım?

Hmm, kaç kilo dambıllar? Yeme içme düzenin nasıl? Karnındaki için bol bol mekik çekebilirsin fakat karın kası göbek eriyince gözükür. Yeme içmen iyi olması lazım protein çok gerekli.

Tamam şöyle yapalım bence, 5 kiloyu zor kaldırıyorsanız duvarda şınav çekin açık, kapalı ve normal halde. 300 Falan yapın başta giderek arttırın. Kaslarınız güçlenecektir. Yavaş yavaş dambıllara başlayın 1-2 set olacak şekilde bence gelişme kaydedersiniz.

Arkadaşlar, kas yapmak istiyorum. Evimde dambıl var, başka bir şey yok. Hangi hareketlerı önerirsiniz? Ya da ne yapmalıyım? Kolumda hiç kas yok, karnımda da yok. 1 ay boyunca çalışmak istiyorum. Ne yapacağım?

1 Ay için spor yapılmaz 3 haftada eriyip gider zaten emeğine yazık olur spor devamlılık ister.

1 ay yaptıktan sonra vücudu salarsanız 1 ay boşa gider her gün düzenli olarak yapın bir düzeye gelirsiniz daha fazlasını isterseniz spor salonuna gidin. Kol içinse evde olan 1 litrelik şişeleri falan kaldırın ondan sonra bunu 2 buçuk litre falan yapın sonra dumbelları kaldırabilirsiniz. Karın kası için günde 30 mekik çekin derim. Tabi eğer yağlı bir vücuda sahip değilseniz hacimli görünmek için kilo aldığınızda yağ olursa da en iyi kardiyo olan yürüyüşü yapın. Kolunuz iyice güçlendikten sonra üst vücut için birebir olan standart şınava geçin eğer ki yapamazsanız dizüstü yapın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı