Kasa alt tarafa alınır mı?

• Konuyu başlatan lusie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 494

lusie

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Kasam şu an fotoğraftaki gibi üstte duruyor ama oyunda iken müzik dinlerken hariç kulaklık takılı iken fan sesini duyuyorum. Sizce alta alınır mı?

1675075422210.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Egzoz fanını duvara bitişik yapmadığın sürece istediğin yere koyabilirsin. Çıkışı rahat olsun çok yapıştırma duvara mesafeli koy problem olmaz

Altta olunca hem yer avantajı hem koridor biçiminde (tabi soğutucuya da bağlı) değilse ses avantajı oluyor ama bu sefer de toz sorunu oluyor. Kısaca birinden birini seçmek gerekiyor.

Kasa koyma yeri olan masalardan birine sahipsen ve arka plakası kapalıysa ben yapmanı önermem. Altı boş hava alabilecek bir masan varsa tabii yapabilirsin. Keşke aydınlıkta bir fotoğraf çekseydin fotoğraf koymanın bir anlamı olmamış.

Alta koyarken biraz yüksekte tutmak için altında belki sehpa gibi bir şey koyabilirsin. Bu kasanın yerden çekeceği tozu azaltacaktır.

Arkadaşlar selam. Kasam şu an fotoğraftaki gibi üstte duruyor ama oyunda iken müzik dinlerken hariç kulaklık takılı iken fan sesini duyuyorum. Sizce alta alınır mı?

Eki Görüntüle 1650505

Siz nasıl rahat ediyorsanız öyle konumlandırabilirbilirsiniz bende ilk aldığımda alttaydı ancak biraz fazla tozlandığını fark ettim tekrardan masanın üstüne geri aldım eğer odanız fazla tozlanmıyorsa masanın altına koyulabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı