Kasa alt tarafa alınır mı?

• Konuyu başlatan lusie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 495
Siz nasıl rahat ediyorsanız öyle konumlandırabilirbilirsiniz bende ilk aldığımda alttaydı ancak biraz fazla tozlandığını fark ettim tekrardan masanın üstüne geri aldım eğer odanız fazla tozlanmıyorsa masanın altına koyulabilir.
Hocam aslında alta alma sebebim fan sesi bariz bir şekilde duyuluyor.

Eğer imkanın varsa PWM fanlar ile değiştir. Sendekiler büyük ihtimal 3 pinli fanlar. O nedenle sürekli tam hızda çalışıyorlardır.

Hocam aslında alta alma sebebim fan sesi bariz bir şekilde duyuluyor.

Eğer kulaklıkla takılıyorsanız bir sorun teşkil etmez bence bende kulaklığı çıkarttığım da bariz bir şekilde fan sesi alıyorum ama eğer çok rahatsız edici şekildeyse alta almanız mantıklı olabilir ama alta alırsınızda kasanın altına kasayı yükseltecek bir tahta parçası koyabilirsiniz çok da duvara yapıştırmayın egzoz fanını engellemyin.

Eğer imkanın varsa PWM fanlar ile değiştir. Sendekiler büyük ihtimal 3 pinli fanlar. O nedenle sürekli tam hızda çalışıyorlardır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fan sesi böyle

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fan sesi böyle.

Hocam bence gayet normal fan sesleri hatta bana az geldi benimki 8 fanlı yani gürültüye alıştım herhalde.

Kulaklık takmazken bir şeye odaklanırken biraz rahatsız edici geliyordur eminim. Ben de en düşük hız modunda tutuyorum çalışırken mecburen. Oyun oynarken kulaklık takılı olduğundan veriyorum turbo modunu. Nasıl olsa duymuyorum diye.

Kulaklık takmazken bir şeye odaklanırken biraz rahatsız edici geliyordur eminim. Ben de en düşük hız modunda tutuyorum çalışırken mecburen. Oyun oynarken kulaklık takılı olduğundan veriyorum turbo modunu. Nasıl olsa duymuyorum diye.
Hocam alta alınca duyulmuyor çok?

Dediğim gibi belki de ben alıştım ancak telefonda da az gelmiş olabilir ses birebir duymak daha farklı tabii ki ama dediğim gibi beni rahatsız etmedi kasada ki fanların sesi.
Hocam alta aldım. Şuan duyulmuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı