Kasa camı nasıl olmalı?

Ynka

Hectopat
Merhabalar kasamın camı yapıştırıcı izi oldu ve kötü durumda. Ben de yenisini yaptıracağım en iyisi hangisi? Temperli cam mı pleksi mi? Sizce ne yaptırmalıyım? Şu anki plastik gibi ve bir de kalınlığı ne kadar olmalı? 4mm var diyorlar camcılar ama 4mm kalın mı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır teşekkür ederim. En iyisi temperli cam değil mi hangisi en iyisiyse onu yaptırmak istiyorum.
Hem görütü,hem sağlamlık,hem de temizleme kolaylığı açısından temperli cam en iyisidir,camı film kaplatma,kavislendirme vs. gibi konular artık özel tercihleriniz ve bütçenizle alakalı olacaktır,ama en kötüsü ile olsa minimum 4-5MM temperli cam olsun madem yaptıracaksanız.

Hem görütü, hem sağlamlık, hem de temizleme kolaylığı açısından temperli cam en iyisidir, camı film kaplatma, kavislendirme vs. gibi konular artık özel tercihleriniz ve bütçenizle alakalı olacaktır, ama en kötüsü ile olsa minimum 4-5mm temperli cam olsun madem yaptıracaksanız.

Tamamdır çok teşekkür ederim çözüm işaretledim ama onay vermediler tavsiye diye sanırım iyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı