Kasa fanı ışıklarının zamanla solması normal mi?

Yer
Türkiye
Arkadaşlar, merhaba. Xigmatek sirocon III modelli bir kasam var. 2020 Haziran'da, yani 1 yıl önce toplamıştım. Kasamın o zamanki çektiğim fotoğrafına baktığım zaman şu anki hali ile kasanın ön fanlarının ışıklarının renk tonunun biraz değiştiğini fark ettim. Sol taraftaki morumsu renk biraz daha koyulaşmış fotoğrafta da. Umarım anlaşılıyordur. Bu normal bir şey midir? Açıkçası biraz panik yaptım kasamın ışıkları sönerse diye vs.

20210512_222251.png

20210512_220551.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, merhaba. Xigmatek sirocon III modelli bir kasam var. 2020 Haziran'da, yani 1 yıl önce toplamıştım. Kasamın o zamanki çektiğim fotoğrafına baktığım zaman şu anki hali ile kasanın ön fanlarının ışıklarının renk tonunun biraz değiştiğini fark ettim. Sol taraftaki morumsu renk biraz daha koyulaşmış fotoğrafta da. Umarım anlaşılıyordur. Bu normal bir şey midir? Açıkçası biraz panik yaptım kasamın ışıkları sönerse diye vs.

Eki Görüntüle 1020542

Eki Görüntüle 1020541
ön panel camındaki tozlanmadan dolayı olabilir mi acaba ? kasayı temizleyip tekrar bir karşılaştır.

Tozlanmadan olduğunu pek düşünmüyorum çünkü sürekli temizleyen birisiyim morumsu olan yerler şuanda turuncu ağırlıklı fotoğrafta bariz gözüküyor şaşırdım bende yeni olan birşey değildir de ben yeni farkettim

Tozlanmadan olduğunu pek düşünmüyorum çünkü sürekli temizleyen birisiyim morumsu olan yerler şuanda turuncu ağırlıklı fotoğrafta bariz gözüküyor şaşırdım bende yeni olan birşey değildir de ben yeni farkettim
Bu kadar ufak şeylere takılma bence bende senin gibiyim sürekli hayatta sıkıntı yaratıyor böyle ufak şeyler.Eğer performansında sorun yoksa fanın rengine takılma. 1-2 gün bakma fana unutur gidersin sorunu.

Performansta hiçbir sorun yok şükür haklısın insan titizlik yapınca bir şeyi sakınınca daha çok başına geliyor sorun değil ya baktım tamamen mi söndü misal piyasada fan mı tükendi 😄
Evet evet kesinlikle öyle düşün bende senin gibiyim ufacık şeyi takıyorum ama her şeyin bir çözümü var kendine dert etmemek en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı