Kasa fanı önerisi

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
Frisby FCL-F1264B 4x120mm Double Slim Ring RGB Kasa Fanı - incehesap.com kasada bunlar takılı ama üst üç fan biraz güçsüz geliyor. Ben bunun içinden çıkan kumandayla kontrol edilen devreye Frisby FCL-F1258B 120mm Dual-Ring Kasa Fanı - incehesap.com bunu takabilir miyim?
Yani tek renk ya da hızı kumandadan kontrol edebiliyorum. Tekli satılanlar devreye takılıp kontrol edilebilir mi sizce?
Dark, TX, Aerocool düşük maliyetli fanlar üretiyor. Onlara yönelebilirsin.

Mümkünse Frisby hiçbir ürün alma. Çabuk deforme oluyor.
Hocam fiyatları çok uygun ve Cooler Master fanlardan daha performanslı geldi bana. Eski kasamdaki fanlardan tabi.
Evet takılabilir ama Frisby alma.
Biri 55 CFM diğeri 21 diyor o kumandanın kontrol ettiği şeye takıp arttırılabilir mi acaba düşük olanın hızı? Yani mantığı anladınız diye umuyorum kumandadan kontrol edebilir miyim tekli olarak alacaklarımı?

Şunu alma bunu almacıları boş ver kardeşim, onlar her postun altında hemen türerler. Fan setine 400-1000 TL arası bayılacak bütçede biri değilsen o seviyede fan setleri için normal bir durum, aynı kod ve ve RGB destekli ürünü takabilirsin. Olmaz sanırım, çünkü diğer ürün Rainbow, yani kendinden ışıklı, mod yok.

O fanlar sadece görünüş için takılır, hava akışı çok kötü. 2 tane paylaştığım fandan alırsanız çok daha iyi olur.

Bütçeni bilmiyorum ama şunlara bakabilirsin. Fiyata göre sıraladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı