Kasa fanı önerisi

Melihhh19

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Bilgisayarıma kasa fanı almayı planlıyorum. önerdiğiniz RPM hızı iyi olmalı ve öncelik 4 pinli fakat fiyat bakımından biraz araştırma yaptığımda biraz tuzlu olduğunu gördüm. Fiyatı da iyi olan kasa fanları var mı? Bütçe adet için 150-200 TL, daha altı varsa olur.

3 pinli model öneriniz varsa onu da alabilirim fakat benim için önemli olan RPM ve sessiz çalışması. RGB olmasına gerek yok, sadece düz LED ya da hiç olmasa da olur fakat fiyatının adet başına 200 TL'nin üstünde olmasını çok tercih etmiyorum. Tahminen 5 adet alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ferrari istiyorsunuz ancak bütçeniz şahin bütçesi. 3 Tane olarak en güzel fanlar bunlar bana göre sıfır ses ve basınç olarak çok iyiler.

Edit: Adet başı demişsiniz ben hepsi 200 sandım :D

Bunu al. Fiyatında en performanslısı. CM'ye fan konusunda güven olmaz. Ek olarak yukarıdaki arkadaşın attığından çok daha performanslı.
@Silinen üye hodri meydan. İstersen verileri atarım... Öyle gülücük atıp kaçmakla olmuyor.

Son düzenleme:

Bunu al. Fiyatında en performanslısı. CM'ye fan konusunda güven olmaz. Ek olarak yukarıdaki arkadaşın attığından çok daha performanslı.
@Silinen üye hodri meydan. İstersen verileri atarım... Öyle gülücük atıp kaçmakla olmuyor.
Gayet de gülüp kaçarım kudurup kudurmamak size kalmış :D

Gayet de gülüp kaçarım kudurup kudurmamak size kalmış :D

Aaa bak burada ne varmış CM:

CM.png

Silverstone AB:

AB.png

Arada çok büyük bir fark var. Gülücük atıp kaçmakta kendi ürününün arkasında durmamak oluyor. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

Ama CM 27dB. Haksızlık değil mi?

Benim gönderdiğim 33CFM ama 19.6dB.

Arada neredeyse 3 kat performans farkı var. Ek olarak ben kullanıyorum ses o kadar çok değil. Ayrıca fan da performans varsa seste vardır çoğunlukla. 33 CFM'i Gamepower fanlarlada sağlarsın.

Arada neredeyse 3 kat performans farkı var. Ek olarak ben kullanıyorum ses o kadar çok değil. Ayrıca fan da performans varsa seste vardır çoğunlukla. 33 CFM'i Gamepower fanlarlada sağlarsın.

Cevabın için teşekkürler çok temiz açıklamışsın. Haklısın zaten 27 dB çok duyulacak bir ses değil geceleri sürekli mining açık bırakıyorum o bile 22-27 arası ses yapıyor ve hiç rahatsız etmiyor. Son olarak attığın bu fan bu anakart ile sorunsuz bir şekilde çalışır değil mi? (5 taneside) (MSI B550-A Pro AMD AM4 DDR4 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe)

Yeni konular

Geri
Yukarı