Kasa fanının ortası çok ısınıyor

blavlmao

Hectopat
Makaleler
1
Yer
36
Kasa fanım ikiye ayrılmıştı, şimdi ortasının çok ısındığını fark ettim, çözüm olarak ne yapabilirim? Acaba durduğu ve dönmeye çalıştığından mı ısınıyor yoksa zaten ısınması gerekiyordu da, dönmediğinden mi? Bunu nasıl soğutabilirim? Garantiye yollayın demeyin lütfen, imkan ve zamanım yok. Geçici çözümler arıyorum.

Kasa fanım ikiye ayrılmıştı, şimdi ortasının çok ısındığını fark ettim, çözüm olarak ne yapabilirim? Acaba durduğu ve dönmeye çalıştığından mı ısınıyor yoksa zaten ısınması gerekiyordu da, dönmediğinden mi? Bunu nasıl soğutabilirim? Garantiye yollayın demeyin lütfen, imkan ve zamanım yok. Geçici çözümler arıyorum.

Kırılan fan egzoz fan mı kasada toplam kaç fan var egzoz fan ise öndeki fanlardan birini söküp kısa süreliğine arkaya tak kırılan fanı da garantiye yollarsın?

Kasa fanı nasıl ikiye ayrıldı onu düşünüyorum.
Bilmiyorum, bir anda tırrr diye ses gelmeye başladı, baktım ikiye ayrılmış. :D
Fan dönemiyorsa sökün çıkarın bağlantıyı yanar.
Güç girişi anakartın arkasından geçiyor, pinler tek değil, birleşik. Yani çıkarmam çok zor. Ondan dolayı geçici bir soğutma çözümü arıyorum.
Kırılan fan egzoz fan mı kasada toplam kaç fan var egzoz fan ise öndeki fanlardan birini söküp kısa süreliğine arkaya tak kırılan fanı da garantiye yollarsın?
Kırılan arkadaki egzoz fan, kasada toplam 4 fan var, öndekileri sökmek için de anakartı çıkartmam gerekiyor. Soğutma çözümü arıyorum.

İkiye ayrılma kısmını anlamadım ama fan dönerken ortasındaki motor ısınır. Normaldir bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı