Kasa fanları çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor

alpxie

Picopat
Daha fazla  
Kasada ki fanlar ışıklar yanıyor ama monitöre hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Anakartımı BIOS ekranı hiçbir şekilde açılmadığı için servise yollamıştım düzeltip yolladılar bugün sistemi denediğimde hiçbir şekilde görüntü alamıyorum.

RAM'lerinizden herhangi birisi sorunlu olabilir. Çift RAM kullanıyorsanız birisini sökün çalışmazsa diğerini deneyin. Öyle de çalışmazsa işlemci pinlerini kontrol edin. Söylediğim işlemleri yaparken anakartın gücünü tamamen kesin değişiklikleri yaptıktan sonra elektriği verin.

Sorun yine devam ederse servisle iletişime geçip teknik destek isteyin.

Aynı sorunu ben de yaşadım, benim problemim RAM'lerdeydi, birini sök ve tüm slotlara takarak açmayı dene, sonra diğerini dene, hangisinde problem olduğunu görebilirsin. Eğer sorun RAM kaynaklıysa bu şekilde anlaşılabilir.

RAM'lerinizden herhangi birisi sorunlu olabilir. Çift RAM kullanıyorsanız birisini sökün çalışmazsa diğerini deneyin. Öyle de çalışmazsa işlemci pinlerini kontrol edin. Söylediğim işlemleri yaparken anakartın gücünü tamamen kesin değişiklikleri yaptıktan sonra elektriği verin.

Sorun yine devam ederse servisle iletişime geçip teknik destek isteyin.

Anakartımı servise yolladım bugün geldi zaten görüntü aldıklarını BIOS'u güncellediklerini söylemişler farklı RAM'lerle denedim yine olmamıştı zamanında sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama anakart kaynaklı değil servis öyle söylüyor.
Anakartımı servise yolladım bugün geldi zaten görüntü aldıklarını BIOS'u güncellediklerini söylemişler farklı RAM'lerle denedim yine olmamıştı zamanında sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama anakart kaynaklı değil servis öyle söylüyor.

Bu arada görüntü aldım BIOS'a giremiyorum hala 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı