Kasa fanları masayı titretiyor

samet4747

Hectopat
Masayı hareket ettirmiyor yanlış anlamayın. Ama Mouse'ye dokununca, bir titreşim hissi var. Şiddetli değil ama hissediyorum. Kasa masanın üstünde.

Hocam oda da ısınan hava yukarı çıkar ve odanın taban kısmı yukarısına göre daha soğuk olur. Bence kasayı yere koyun böylece titreşiminde önüne geçmiş olursunuz.

Hocam oda da ısınan hava yukarı çıkar ve odanın taban kısmı yukarısına göre daha soğuk olur. Bence kasayı yere koyun böylece titreşiminde önüne geçmiş olursunuz.
Hocam görseli güzel oluyor, benim sorum şu: kasa ayaklarına kauçuk malzeme koysam azalır mı?

Hocam görseli güzel oluyor, benim sorum şu: Kasa ayaklarına kauçuk malzeme koysam azalır mı?

Kauçuk malzeme iyi bir yalıtkan olacaktır ve titreşimi masaya daha az verecektir. Ama bu sefer de titreşim kasanın kendisinde oluşacak ve kasadan bir de titreme sesi alacaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kauçuk malzeme iyi bir yalıtkan olacaktır ve titreşimi masaya daha az verecektir. Ama bu sefer de titreşim kasanın kendisinde oluşacak ve kasadan bir de titreme sesi alacaksınız.

O kadar şiddetli bir durum yok, elim hassas hocam. Bu hassasiyeti bertaraf etsin yeter.

Geri
Yukarı