Kasa fanları nasıl olmuş?

@TURBO01 ortak o kasanın içindeki ne? 🤨

20211014_185326_HDR.jpg

Kırmızı işaretlediğim yer. Ne bu? 😱
İçeride çay falan mı demliyorsun? Yada işe giderken yemek koymak için saklama kabı falan mı? 🤪

@TURBO01 ortak o kasanın içindeki ne? 🤨

Eki Görüntüle 1189301

Kırmızı işaretlediğim yer. Ne bu? 😱
İçeride çay falan mı demliyorsun? Ya da işe giderken yemek koymak için saklama kabı falan mı? 🤪

Hahah, su haznesi dostum sadece fazla büyük ondan farklı gelmiştir. Performans ise ben de her zaman en ilerisidir. Nedir o öyle minicik su haznesi koyuyorlar? Zaten kasa da elverişli geniş. Sistem kapalı değil her iki PC de açık sıvı soğutmalı sistem. Zaten yakın zaman da onlar yok olacaklar, PC dışına taşınacaklar, yolculuk yakın zaman da. Sadece 2 adet su bloğu almam gerek:)

@29028 Sen var ya sen 🤣 demeyiz hocam daha daha iyileri olsun. Ben herkesin gönlünden geçen olsun isterim ama malum. Kasam o kadar iyi değil zaten mesela islemcim 2600x, yenisini alamıyoruz malum 🤣
@EREN SATAR Daha iyisi vardır herhalde Emre'den sonra korkar oldum 🤭
@dogan_orun Bulamadım ki Hocam. DC sevdiğim için böyle yaptım ama Marvel yapsam daha iyi olurdu. Kabloları bir Spiderman giderdi 😁

Çok güzel ya keşke benim de olsa...

Hiç hayal değil, zor da değil el becerisi gerekiyor sadece, PC'yi açıp kurcalayabilme yeteneği olanlar için, anlayan için gerçekten zor değil. Parasal yönden evet biraz ihtiyaç olabilir, özellikle öğrenci iseniz): Aldığım radyatörlere öyle ahım şahım paralar da dökmedim bunu belirteyim. 2 radyatör site de kampanya vardı 150 TL üzeri 15 TL indirim ile 2 adet 240 mm radyatör fiyatı 270 TL'ye aldım. Fan ben de fazlası ile vardı siz de bulabilirsiniz zor olmasa gerek. Acele etmeden kurulabilir diye düşünüyorum, sadece biraz kafa yormak ve çabalamak gerek. Ya inanın piyasada ki soğutuculara o kadar paralar yatırmak çok anlamsız, çok gereksiz bana göre keşke yapabilseniz, yapsanız gerçekten hayal değil. İnanın böyle yazılar görünce üzülüyorum. 1000 TL piyasa sıvı soğutucusuna vereceğiniz parayı bu şekil de değerlendirseniz daha az bir maliyetli canavar yaparsınız. Şu sistem 1000 TL etmez ama, 2 bin TL'lik piyasa soğutucularına kesinlikle kafa tutarsınız. Sadece el becerisi, sabır biraz da cesaret hepsi bu. Ayrıca bu radyatörlü sistem peltierli sistem kurmaktan daha basit bunu belirteyim.

Hiç hayal değil, zor da değil el becerisi gerekiyor sadece, PC'yi açıp kurcalayabilme yeteneği olanlar için, anlayan için gerçekten zor değil. Parasal yönden evet biraz ihtiyaç olabilir, özellikle öğrenci iseniz): Aldığım radyatörlere öyle ahım şahım paralar da dökmedim bunu belirteyim. 2 radyatör site de kampanya vardı 150 TL üzeri 15 TL indirim ile 2 adet 240 mm radyatör fiyatı 270 TL'ye aldım. Fan ben de fazlası ile vardı siz de bulabilirsiniz zor olmasa gerek. Acele etmeden kurulabilir diye düşünüyorum, sadece biraz kafa yormak ve çabalamak gerek. Ya inanın piyasada ki soğutuculara o kadar paralar yatırmak çok anlamsız, çok gereksiz bana göre keşke yapabilseniz, yapsanız gerçekten hayal değil. İnanın böyle yazılar görünce üzülüyorum. 1000 TL piyasa sıvı soğutucusuna vereceğiniz parayı bu şekil de değerlendirseniz daha az bir maliyetli canavar yaparsınız. Şu sistem 1000 TL etmez ama, 2 bin TL'lik piyasa soğutucularına kesinlikle kafa tutarsınız. Sadece el becerisi, sabır biraz da cesaret hepsi bu. Ayrıca bu radyatörlü sistem peltierli sistem kurmaktan daha basit bunu belirteyim.

Teşekkürler üstat.

Yeni konular

Geri
Yukarı