Kasa kendi kendine açılıp kapanıyor

Death Magnetic

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlar. Bozuk olduğu için yatağın altına attığım kasayı yıllar sonra ortaya çıkarttım. Düğmesine bastığımda ise çalışmaya başlıyor, iki üç saniye içinde kapanıyor. Ardından benim müdahalem olmaksızın yeniden açılıp kapanıyor ve bunlar yine iki üç saniye içinde oluyor. Sanki kendini açmak için yeterince güç bulamıyor gibi. Bir video çektim ancak maalesef sadece fotoğraf yükleniyor posta. Sizce bunun sebebi ve çözümü nedir?

Videoyu YouTube'a atıp buraya link atabilirsiniz ve güç tuşu basılı kalıyor mu?
Hayır basılı kalmıyor. Internetim çok azaldığı için pek youtube'a atmak istemiyorum açıkçası ne kadar internet yer hicbir fikrim yok.
Senin bilgisayar yapay zekaya özenmiş.

Yatağın altında toz toplamıştır, içini iyice temizle önce.
Zaten bozuk olduğunu yazmışsın, daha önce nesi vardı?
Valla hocam seneler geçti aradan çok net hatırlamıyorum (öncesinde de ben kullanmıyordum zaten) ama sanırım sorun aynıydı.
Kasanın içi tozlanmıştır ondan dolayı öyle olmuş olabilir. Kasanın içini temizlemeyi dene ve ondan sonra tekrar aç.
Tamamdır

EDIT: Kasanın içinde neredeyse hiç toz yok

Son düzenleme:
Hayır basılı kalmıyor. Internetim çok azaldığı için pek youtube'a atmak istemiyorum açıkçası ne kadar internet yer hicbir fikrim yok.

Valla hocam seneler geçti aradan çok net hatırlamıyorum (öncesinde de ben kullanmıyordum zaten) ama sanırım sorun aynıydı.

Tamamdır

EDIT: Kasanın içinde neredeyse hiç toz yok
Eğer anakarta güç giderken kendiliğinden açılıyorsa kasa güç tuşu bağlantılarını söküp bakın kendiliğinden açılıyor mu.

Yeni konular

Geri
Yukarı