Kasa kulaklığı algılamıyor

retr078

Decapat
Daha fazla  
Kulaklıkta bir sorun yok kasanın ön tarafına takıyorum hiçbir şekilde algılamıyor ama kasanın arkasına taktığım zaman algılıyor çalışıyor daha 1 saat önce ön tarafına taktığım zaman çalışıyordu şimdi ne oldu bir anda anlamadım.

Anakart modeli nedir, Kasanın ön panelinde bir sıkıntı var mı? Ses sürücülerini indirin, bir de aygıt yöneticisinden donanımı kaldırıp yeniden takın. Ek olarak "Realtek Audio Console" gibi bir uygulama bulunuyorsa ona bi' göz atın.

Kulaklıkta bir sorun yok kasanın ön tarafına takıyorum hiçbir şekilde algılamıyor ama kasanın arkasına taktığım zaman algılıyor çalışıyor daha 1 saat önce ön tarafına taktığım zaman çalışıyordu şimdi ne oldu bir anda anlamadım.

Ben temassızlık olduğunu düşünüyorum sizinde dediğiniz gibi bir çalışmamış bir çalışmış.

Anakart modeli nedir, Kasanın ön panelinde bir sıkıntı var mı? Ses sürücülerini indirin, bir de Aygıt Yöneticisi'nden donanımı kaldırıp yeniden takın. Ek olarak "Realtek Audio Console" gibi bir uygulama bulunuyorsa ona bi' göz atın.

Realtek Auto Driver'ı yükledim düzeldi sorunum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı