Kasa mikrofon girişleri bozuk

El Auria

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, kasamın öndeki hem pembe hem de yeşil Mic'ler temassızlık yapıyor bilgisayarımı İtopya'dan aldım ama garantiye yollamak istemiyorum. USB girişinden kulaklık takabilmem için bir dönüşütürücü alabilir miyim? Veya bu sorunu nasıl çözebilirim? Bilgisayarcıya götürsem yapabilir mi? Hiç güvenim yok aslında onlara. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Kasam bu. V200 Tempered Glass RGB Edition

Hocam, garantiye göndermek istemiyorum demişsiniz. Bence, bilgisayarcılara da gitmeyin. USB ses kartı ile kullanabilirsiniz. Daha iyi olur. Arka jakları kullanmak zor olabilir.

Merhaba, kasamın öndeki hem pembe hem de yeşil Mic'ler temassızlık yapıyor bilgisayarımı İtopya'dan aldım ama garantiye yollamak istemiyorum. USB girişinden kulaklık takabilmem için bir dönüşütürücü alabilir miyim? Veya bu sorunu nasıl çözebilirim? Bilgisayarcıya götürsem yapabilir mi? Hiç güvenim yok aslında onlara. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Kasam bu. V200 Tempered Glass RGB Edition
Bilgisayarcıların bu konular da bilgisi 0 çünkü daha geçen hafta annemin ve babamın ısrarı üzerine pc yi bilgisayarcıya götürdüm çünkü hdd bozuk idi, adam bana sordu "işlemcin ne?" dedi bende "ryzen 5 3400g" dedim sonrasında ise "ryzen 5 nedir?" dedi.

Garantiye göndermenizi öneririm. Sonuçta siz bu ürünü tam şekilde kullanım için aldınız ve sorun yokmuş gibi davranmak doğru olmaz. Corsair kasamda da bir jack sorunu yaşamıştım. Garanti kapsamında işlemlerin sonuçlanmasını bekliyorum.

Pandemiden dolayı kargo şirketleri yavaş çalışıyor ve internet üzerinden 2 kardeşim ders alıyor o yüzden bilgisayarı yollarsam derslerinden geri kalırlar. Şu dönemler geçene kadar geçici ama güçlü bir çözüm önerir misin?
Bilgisayarcıların bu konular da bilgisi 0 çünkü daha geçen hafta annemin ve babamın ısrarı üzerine PC'yi bilgisayarcıya götürdüm çünkü HDD bozuk idi, adam bana sordu "işlemcin ne?" dedi bende "ryzen 5 3400G" dedim sonrasında ise "ryzen 5 nedir?" dedi.

O yüzden hep bilgisayarcilardan kaçarım bilgisiz ve paragöz oluyorlar tabii ki hepsi için demiyorum bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı