Kasa Nasıl Sökülür?

Ludvig

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen5 5600 | XFX RX6600 8GB | 32GB HyperX Fury Beast | GIGABYTE B550M | 500GB SSD | Rampage Victory kasa ve dahili PSU
Meslek
Makine Mühendisi
Aşağıdaki resimde yer alan kasanın alt bölümüne ulaşmak istiyorum. Sanırım onun içinde, resimdeki o eklentinin sökülmesi gerekiyor. Üzerindeki vidaları alyan ile sökmeyi düşündüm fakat alyan uymadı yuvaya. Bu vidaları sökmek için başka bir anahtar mı gerekiyor acaba?

IMG_20200304_001438.jpg

IMG_20200304_002024.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum. Orası Kasanın ( önden bakış açısı ile) Sol paneli. Diğer tarafı sökersen alt çekmece olarak orayı göreceksin zaten. O vidalar çelikleri tutturmak için atılır kırılmadan sökülmez ki buna gerek yok. İçinde WD 3.5 disk var zaten, psu kabloları var. Söküp ne yapacağını çok merak ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Perçindir onlar. Matkap ile sökebilirsin en kolay.

Dostum. Orası Kasanın ( önden bakış açısı ile) Sol paneli. Diğer tarafı sökersen alt çekmece olarak orayı göreceksin zaten. O vidalar çelikleri tutturmak için atılır kırılmadan sökülmez ki buna gerek yok. İçinde WD 3.5 disk var zaten, psu kabloları var. Söküp ne yapacağını çok merak ettim.
Diğer taraf derken nereyi kastettiğinizi anlayamadım.

Evet, dediğiniz üzere amacıma ulaştım. :D Teşekkürler. Mevcuttaki fanlarımın bir kısmını iptal etmek için sormuştum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı