Kasa ön fanından ses geliyor

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
PC'yi alalı 10 ay oldu. Son 1 aydır kasanın ön üst fanının olduğu yerden titreşim sesi gibi bir ses geliyor. Bazen kesiliyor, bazen geliyor. Kenarına yapışan tozları süpürgeyle seçtim bezle sildim. Şu an azıcık bir toz var ama daha tozlu olduğu zamanlarda olmuştu. Kolay bir şekilde sesi kesebilir miyim? Öyle fanları söküp yağlamakla falan uğraşmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'yi alalı 10 ay oldu. Son 1 aydır kasanın ön üst fanının olduğu yerden titreşim sesi gibi bir ses geliyor. Bazen kesiliyor, bazen geliyor. Kenarına yapışan tozları süpürgeyle seçtim bezle sildim. Şu an azıcık bir toz var ama daha tozlu olduğu zamanlarda olmuştu. Kolay bir şekilde sesi kesebilir miyim? Öyle fanları söküp yağlamakla falan uğraşmak istemiyorum.

Fan titriyordur fanla alakalı bir sorun iyi fanların montaj yerinde kauçuk olur titreşimi engellemek için demek ki seninkinde yok.

Kasa'nın modeli nedir?

Hocam bildirimi görmemişim konuda tamamen aklımdan çıkmış. Kasa şey ya bu Turbox'un kasaları varya onunkinden. https://www.hepsiburada.com/turbox-...b-ek-freedos-oyun-bilgisayari-pm-HB00000A7DCZ
Fan titriyordur fanla alakalı bir sorun iyi fanların montaj yerinde kauçuk olur titreşimi engellemek için demek ki seninkinde yok.
4 fan var kasada. Sadece birinden titreme gibi ses geliyor.

Merhaba, sorunu çözebildiniz mi? Bende sizinle aynı sorunu yaşıyorum, MSI MPG Gungnir 110M kasamın ön üst fanında bahsettiğiniz gibi cızırtı titreşim benzeri bir ses alıyorum ve oldukça rahatsız edici. Sanki fanın iç aksamında bir sorun varmış gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı