Kasa Ön Panel Bağlantıları

• Konuyu başlatan CanFakedead
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B
C

CanFakedead

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben CanFakedead. Yakında Zalman Z3 Plus kasa satın alacağım. Fakat aklıma takılan bir kaç soru var. Öncelikle kasanın ön panel portlarını nereye takacağım ? Anakartım bu : http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=1228&MenuID=103

Kullanma klavuzunu aradım fakat bulamadım anakartın. Onun dışında benim anakartımın boyutu nedir ? MicroATX mi ATX'mi ? Son olarak Zalman Z3 Plus'a bu anakartım tam uyar mı vida yuvaları ?

Tekrardan cevaplayan herkese teşekkür ederim. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Panel bağlantıları için anakartın kuzey köprüsünün alt tarafında bir sürü pin göreceksin.Usb yazan yerlere usbleri takacaksın, diğer power,reset switch,hdd ışığı gibi switch anakartın yanında gelen bir aparata doğru bir şekilde takacaksın sonra anakarta o aparatı takacaksın.Yalnız burda dikkat etmen gereken bağlantıları doğru yapman, eğer tecrüben yoksa birinden yardım almanı öneririm.Bu arada anakartın kullanma klavuzunu tekrar gözden geçir derim çünkü orada yazması gerek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı