Kasa önerisi

Bloody111

Decapat
Selamlar arkadaşlar ben 3 ay önce yeni işlemci, anakart, RAM aldım. Kasaya para kalmamıştı şimdi biriktirdim alacağım ancak karar veremedim.

1 - Phanteks P400A.
2 - Cooler Masterbox td500.
3 - Cooler Master MB511.
4 - MSI Mag Forge 101M.

Bu 4 kasanın arasında kaldım sizce hangisini seçmeliyim?
İtopya'da Masterbox TD500 indirimde gözüküyor ancak dediğim gibi hangisini alacağım hakkında net bir karar veremedim önerilere açığım.
Bir de MB511'e biraz daha yakınım çünkü hem PSU'su da var diye ama tabii dediğim gibi net bir bilgim yok önerilerinize göre hareket ediceğim.

Selamlar arkadaşlar ben 3 ay önce yeni işlemci, anakart, RAM aldım. Kasaya para kalmamıştı şimdi biriktirdim alacağım ancak karar veremedim.

1 - Phanteks P400A.
2 - Cooler Masterbox td500.
3 - Cooler Master MB511.
4 - MSI Mag Forge 101M.

Bu 4 kasanın arasında kaldım sizce hangisini seçmeliyim?
İtopya'da Masterbox TD500 indirimde gözüküyor ancak dediğim gibi hangisini alacağım hakkında net bir karar veremedim önerilere açığım.
Bir de MB511'e biraz daha yakınım çünkü hem PSU'su da var diye ama tabii dediğim gibi net bir bilgim yok önerilerinize göre hareket ediceğim.

3. Secenek fazlasiyla tercih edilen bir kasa. Digerleri hakkinda pek bilgim yok ama cooler masterdan sikayet eden insana pek denk gelmedim. Hayirlisi olsun :)

Herkese yorumlar için sağ ol arkadaşlar. Phanteks P400A ve TD500 arasında kaldım sadece aklıma takılan şey MB511'in PSU'su ortalama kaç TL. Yani TD500 veya P400A + PSU kaç TL'ye gelecek onlara göre MB511'i de tercih edebilirim ama sanki TD500 en uygunu gibi geliyor.

Geri
Yukarı