Çözüldü Kasa önündeki RGB ışıkları yanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarımı dizdim baglantiları falan hepsini yaptım ama kasa önünde bulunan fanların ışıkları ilk başta çalışıyordu; o ara kasa bağlantılarını ve BIOS ayarlarını yaparken gitti nasıl yaptım gelmedi. Kumanda (RGB kontrolcüsü) ve fanlar çalısıyor. Dip not kasa kablo baglantıları kendisi bağlıydı. Ben müdahale falan etmedim.

Kasa modeli: ASUS TUF GT501.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eki Görüntüle 1020509
Kasanın bağlantıları düşündüğümden farklıymış :D. Kontrolcüye bağlı olan kabloların yerine tam oturduğundan emin olun. Üstte belirttiğim kabloyu muhtemelen kullanamazsınız.
Not: En sonuncu moda geçmiş olabilir misiniz?

Bağlantılar hazır kendisi bağlıydı. Ben sadece sataya bağladım. En son moddada olabilir. Bayramdan sonra bakacağım yine, yanmasından korkuyorum ama fanlar ve komanda çalışıyor.
Eki Görüntüle 1020509
Kasanın bağlantıları düşündüğümden farklıymış :D. Kontrolcüye bağlı olan kabloların yerine tam oturduğundan emin olun. Üstte belirttiğim kabloyu muhtemelen kullanamazsınız.

Hocam sorunu çözdüm ama sorun beni şok etti. Oklar aynı hizaya gelmesi gerekiyormuş.
Dişiden dişiye
Erkekten erkeğe
Dişiden erkeğe veya tam tersi kullanımlara izin veriyor.

4. Dakikada kabloları gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4. Dakikada kabloları gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Screenshot_2021-05-12_220421.jpg

Eki Görüntüle 1020509

Bağlantılar hazır kendisi bağlıydı. Ben sadece sataya bağladım. En son moddada olabilir. Bayramdan sonra bakacağım yine, yanmasından korkuyorum ama fanlar ve komanda çalışıyor.
Eki Görüntüle 1020509

Hocam sorunu çözdüm ama sorun beni şok etti. Oklar aynı hizaya gelmesi gerekiyormuş.

Dosya Ekleri

• 20210513_133611.jpg
    20210513_133611.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 531
Son düzenleme:
Çözüm

senden Allah razı olsun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı