Kasa ötüyor ve kapanıyor!

FaTiH4320

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eski pc kasasının içi 1 parmak tozla dolmuştu. Temizlemek için açtım. İşlemci fanı ve işlemciyide çıkarttım fanı temizledim işlemciyi yeniden takıp fanıda taktım. Ama kasayı açtığımda 4 kimi zaman 5 defa ambulans sireni şeklinde ötüyor. Aynen şu şekilde daaaaaaaa diiiiiiiii daaaaaaa diiiiiiiii daaaaaaa bu kimi zaman 5 kimi zaman 4 oluyor ve ardından 15 saniye geçmeden kasa kapanıyor.

Bu arada işlemcinin üzerinde macun var ama eski kurumuş dökülüyor acaba yeni macun sürsem geçermi macundan mı kaynaklanan bi sorun işlemci 5 saniyede ateş gibi oluyor. Bundan kapandığını düşünüyorum lütfen yardım edin:confused:

Yokmu yardım edebilecek yoksa konu yanlış yerdemi bilgilendirirseniz sevininrim:)

Aynen şu şekilde diiiiiiii(1sn) daaaaaa(1sn) diiiiiii(1sn) daaaaaa(1sn) şu anda 4 kere öttür dün 5 kere ötüyordu.

Ve ekrana da görüntü göndermiyor kasa ve şu anda kapandı.

Fanı çıkartıp işlemciyi elledim resmen ateş püskürtüyor:( Sadece 15 saniyede bu kadar ısınması normal mi?

Neden kimse yardım etmiyor :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı