Kasa sadece Ethernet kablosu ile bağlanır mı?

Ghost Of Batman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir kasa almak istiyordum ama baktım bazı yorumlarda sadece Ethernet ile bağlanılabiliyor yazmış. Bu işi ben bilmiyorum. Normalde Windows'tan bağlanmıyor muyuz? Bilen birisi lütfen yazsın.

İçerisinde Wi-Fi olmadığından dolayı öyle söylemişlerdir.
Eğer Wi-Fi yoksa anakart üzerindeki RJ45 portundan uygun bir Cat5e veya Cat6 kablo ile modem arkasındaki LAN portuna bağlayarak internete bağlanabilirsiniz.
DNS vs gibi özel ayarlarınız yoksa "Tak çalıştır" şeklinde çalışır. Ek bir ayarlama yapmanız gerekmiyor.

Tam olarak neyi kastediyorsunuz, anlayamadım. İnternete bağlamaktan mı bahsediyorsunuz? Eğer öyleyse evet, Ethernet ile bilgisayarınızı modeme bağlayabilirsiniz.

Benim anlatmaya çalıştığım şey kasanın yorumunu gördüm. Sadece Ethernet ile bağlanılıyor diye yorumlar gelmiş. Benim internet diğer odada. Kablosuz olarak bağlanamaz mıyım.

Merhaba. Bir kasa almak istiyordum ama baktım bazı yorumlarda sadece Ethernet ile bağlanılabiliyor yazmış. Bu işi ben bilmiyorum. Normalde Windows'tan bağlanmıyor muyuz? Bilen birisi lütfen yazsın.

Kasa ile değil de anakart ile alakası var anakartınızda Wi-Fi özelliği bulunuyorsa kablosuz bağlantı yapabiliyorsunuz. Eğer yoksa sadece Ethernet ile çalışır. Eğer oyun oynamak gibi bir amacınız var ise kesinlikle Ethernet ile bağlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kasa ile değil de anakart ile alakası var anakartınızda Wi-Fi özelliği bulunuyorsa kablosuz bağlantı yapabiliyorsunuz. Eğer yoksa sadece Ethernet ile çalışır. Eğer oyun oynamak gibi bir amacınız var ise kesinlikle Ethernet ile bağlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Anakart bu:Asus tuf b450m-plus gaming anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus tuf b450m-plus gaming anakart uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da.

Gördüğümüz kadarıyla wi-fi adaptörü olmayan bir anakart. Ethernet kablosu ile bağlanabilirsiniz. İlla wi-fi istiyorsanız USB'ye takılan bir adaptör yada PCIe wi-fi kartı almalısınız.

Tavsiye olarak:

1 yıldır memnuniyetle kullanmaktayım. Buna karar verirseniz V3 olmasına dikkat ediniz. Başka model düşünürseniz de mümkünse harici anteni olsun ki daha iyi sinyal alabilesiniz.

Benim anlatmaya çalıştığım şey kasanın yorumunu gördüm. Sadece Ethernet ile bağlanılıyor diye yorumlar gelmiş. Benim internet diğer odada. Kablosuz olarak bağlanamaz mıyım.
Wİ-Fİ için USB'ler var. Onlardan alırsanız bağlanabilirsiniz. Onun haricinde Kasanın Wİ-Fİ özelliği yoktur o yüzden öyle yazmışlardır..

Yeni konular

Geri
Yukarı