Kasa tavsiyesi

• Konuyu başlatan 381258
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 784
Tamam bütçeyi biraz daha artıralım, 500 lira olsun. Sağlam bir kasa için yeterli mi? @F16C @Silinen üye Bu arada kasamda PSU dahil olduğu için, yeni kasa almam gerekecek. Yeni kasanın içinde PSU olsa iyi olurdu.
Elindeki kasa idare eder düzeydeyse sadece PSU alabilirsin. Poweboost olduğu için kasayı çöpe atmana gerek yok.

Hayır hocam ondan değil, kasanın içinde dahili PSU var. Çıkartabilecek miyim? Çıkartılmıyor diye kasa önerisi istemiştim. Çıkartılıyorsa sıkıntı yok.
PSU, kasaya yapışık bir parça değil, o da sökülebiliyor. :D

Çok sevindim buna, ben de PSU içinde geldiği için mecbur yeni kasa almamız gerektiğini düşünmüştüm içim ferahladı :D. Hangi PSU önerirsiniz?

Teşekkür ederim hocam, bu hafta sonu alacağız inşallah. Bu arada,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyu izler misiniz? Kesin olarak PSU olduğundan emin olayım da, aldıktan sonra da devam etmesin.

Teşekkür ederim hocam, bu hafta sonu alacağız inşallah. Bu arada,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyu izler misiniz? Kesin olarak PSU olduğundan emin olayım da, aldıktan sonra da devam etmesin.
Kesin emin olamayız. Ama zaten o PSU ile devam etme.

Geri
Yukarı