Kasa temizletme fiyatı ne kadar?

albinocemyilmaz

Decapat
Arkadaşlar, 1 yıl önce bilgisayarı aldığım bilgisayarcıya kasayı temizletmeye götüreceğim. Termal macun yenilemesini, fanları temizlemesini söyleyeceğim. Bu işlem ne kadar tutar, bunu yaptıranlar ne kadara yaptırdı yazabilir mi?

Arkadaşlar, 1 yıl önce bilgisayarı aldığım bilgisayarcıya kasayı temizletmeye götüreceğim. Termal macun yenilemesini, fanları temizlemesini söyleyeceğim. Bu işlem ne kadar tutar, bunu yaptıranlar ne kadara yaptırdı yazabilir mi?

Ortalama 60 liraya yapıyorlar. Bence yaparken sizde izleyin çünkü 60 liraya değmez. Yapacağı iş çok kolay, sizde yapabilirsiniz.

Bence çok pahalıya mal olur, genelde içeriden parça çalıyorlar artık güvenmek imkansız.

1614252863237.png

Ona vereceğin parayla macunu al evde kendin yap işini. Cidden bazı yerler az para istemiyor sanırsın uzay mekiği takıp sökecek. İnan kolay bir iş. Tozları almak için de elektrik süpürgesi, saç kurutma makinesi kullanabilirsin.

Kendiniz yapın.
Hocam siz kendinizde yapabilirsiniz. Onıun dışında 70TL'den fazlaya yapacağını zannetmiyorum.
Ben sıvı soğutma takmak zor diye 280 TL isteyen bilgisayarcı gördüm

Yeni konular

Geri
Yukarı