Kasa temizliği için hava üfleyen makine önerisi

Kanka şöyle söyleyim bu zamana kadar sadece bilgisayar temizlemek için kullandım üfletme tuşunun yanındaki küçük düğme havayı sabitliyor yani şöyle açıklayım ürünü çalıştır düğmeden basılı tut sonra o küçük siyah duğmeye bas ve üfletme düğmesinden elini çek o otomatik üflüyor yani elini basılı tutma diye koyulmuş bir tuş kapatmak için tekrar üfletme tuşuna bas otomatik düğme kendini atıyor o poşetimsi fermuarlı torba ürünü alırken elektrikli süpürge gibi içinr çekiyor yazıyordu bir yerde fakat onu hiç denemedim nereden olduğunu da bilmiyorum sanırım içine çektiği şeyleri o torbaya atıyor o anahtar girişi gibi şey de büyük ihtimalle motoru açıyor dediğim gibi sadece bilgisayarı temizlemek için kullandım ve bayaaa memnun kaldım en ufak toz bırakmadı umarım sende memnun kalmışsındır.

Tamamdır anladım şimdi hepsini. Bayağı kuvvetli duruyor umarım ömrüde uzun olur.

Hocam üründen memnun musunuz acaba ? Bende almayı planlıyorum da, düzenli olarak 1,5-2 ayda bir bunu kullanıp kasayı temiz tutmayı amaçlıyorum. Termal macunun da zamanı geldiğinde kasayı sökerek yaparım. Bu termal macun zamanına kadar pratik temizleme yapıyor diye almayı düşünüyorum fakat kullanan kişilere de sormak istedim.

Hocam üründen memnun musunuz acaba? Bende almayı planlıyorum da, düzenli olarak 1, 5-2 ayda bir bunu kullanıp kasayı temiz tutmayı amaçlıyorum. Termal macunun da zamanı geldiğinde kasayı sökerek yaparım. Bu termal macun zamanına kadar pratik temizleme yapıyor diye almayı düşünüyorum fakat kullanan kişilere de sormak istedim.

Evet ürün güzel gayet.
Hala kullanıyorum.
Fakat 0 temizleyemiyor.
Eğer 0 toz istiyorsanız bez ile silmek daha iyi.

Merhaba, bende kasa temizliği için hava üfleme makinesi arıyordum bu başlıkta sizlerin yorumdan etkilenerek bende siparişimi verdim :D.

Bakalım ulaşsın, deneyeyim bende yorumumu paylaşırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı