Kasa temizliği için hava üfleyen makine önerisi

Wardom

Decipat
Yer
İstanbul
Kasadaki fanları, laptop fanını, klavye arası gibi yerleri temizlemek için hava üfleyen bir makine arıyorum ne öneririsiniz?

Zarar vermeyecek şekilde üfleyen bir şey olursa güzel olur.

Saç kurutma makinesi düşündünüz mü?

Tek kasada kullanmayacağım almak istediğim şeyi o yüzden onu kullanmayı düşünmüyorum.
Technopat'ın videosunda kullandığı makine tarzında bir şey istiyorum.
Hatta o bile olur linki varsa.
Burada böyle bir şey paylaşmak yasak mı bilmiyorum burada yeniyim ama Trendyol'dan linkini paylaştığım bu ürünü aldım deli gibi hava üflüyor bilgisayarın içinde en ufak bir toz tanesi bırakmıyor efsane bir ürün kesinlikle tavsiye ederim Lieber German 4100 Watt 6 Kademe Devir Ayarlı Hava Üfleme / Emme Makinesi Elektrikli Hava Üfleme Körüğü Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Ayarlaması var mı yoksa sabit bir şekilde mi üflüyor?

Tek kasada kullanmayacağım almak istediğim şeyi o yüzden onu kullanmayı düşünmüyorum.
Technopat'ın videosunda kullandığı makine tarzında bir şey istiyorum.
Hatta o bile olur linki varsa.

Ayarlaması var mı yoksa sabit bir şekilde mi üflüyor?
Ayarlayabiliyorsun 6 kademesi var normalde hiçbir ürünü bu kadar övmem ama gerçekten mükemmel ürün fiyatına göre kesinlikle işini görür zaten bilgisayarcılar da bu şekilde temizliyor bilgisayarları herhangi bir zararı yok bilgisayara

Ayarlayabiliyorsun 6 kademesi var normalde hiçbir ürünü bu kadar övmem ama gerçekten mükemmel ürün fiyatına göre kesinlikle işini görür zaten bilgisayarcılar da bu şekilde temizliyor bilgisayarları herhangi bir zararı yok bilgisayara.

Tamamdır satın aldım çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Ürün geldi bayağı iyi üflüyor.
Kullanma kılavuzu olmadığı için belki siz biliyorsunuzdur diye sorayım dedim.
Bu içinden çıkan poşetimsi (fermuarlı) bir şey var o ne için.
Bir de ürünün sağ kısmında sanki anahtar girişi gibi bir şey var.
Bir de hava üfleme tetiğinin orada bir düğme var bunlar ne işe yarıyor?

Ürün geldi bayağı iyi üflüyor.
Kullanma kılavuzu olmadığı için belki siz biliyorsunuzdur diye sorayım dedim.
Bu içinden çıkan poşetimsi (fermuarlı) bir şey var o ne için.
Bir de ürünün sağ kısmında sanki anahtar girişi gibi bir şey var.
Bir de hava üfleme tetiğinin orada bir düğme var bunlar ne işe yarıyor?

Kanka şöyle söyleyim. Bu zamana kadar sadece bilgisayar temizlemek için kullandım, üfletme tuşunun yanındaki küçük düğme havayı sabitliyor. Yani şöyle açıklayım, ürünü çalıştır düğmeden basılı tut sonra o küçük siyah duğmeye bas ve üfletme düğmesinden elini çek o otomatik üflüyor. Yani elini basılı tutma diye koyulmuş bir tuş kapatmak için tekrar üfletme tuşuna bas. Otomatik düğme kendini atıyor, o poşetimsi fermuarlı torba ürünü alırken elektrikli süpürge gibi içine çekiyor yazıyordu bir yerde fakat onu hiç denemedim. Nereden olduğunu da bilmiyorum, sanırım içine çektiği şeyleri o torbaya atıyor o anahtar girişi gibi şey de büyük ihtimalle motoru açıyor. Dediğim gibi sadece bilgisayarı temizlemek için kullandım ve bayağı memnun kaldım. En ufak toz bırakmadı, umarım sen de memnun kalmışsındır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı