Kasa Temizliği İçin Kompresör Önerisi

Ses çıkarması hiç sıkıntı değil dışarıda yapacağım için ama 120 lira da biraz fazla değil mi ? :)

Eee onada katlanacaksın dostum, toz belasından kurtulmak istiyorsan, ben yıllardan beri Saç kurutma makinesi ile kasa bakımını yapıyordum. Kısmende olsa işe yarıyor ama bu kompressörü alınca anladım ki boşuna uğraşıyormuşum, kasayı balkona çıkarıp 2-3 kez 10 saniye aralıklarla hava'yı üfletiyorum kasa tertemiz.

Aslında Bu Modelin Fiyatı 90 TL idi, HB'nin Ara Sıra %10 Kampanyası var, o Zaman uygun fiyata alırsınız.

Son düzenleme:
Eee onada katlanacaksın dostum, toz belasından kurtulmak istiyorsan, ben yıllardan beri Saç kurutma makinesi ile kasa bakımını yapıyordum. Kısmende olsa işe yarıyor ama bu kompressörü alınca anladım ki boşuna uğraşıyormuşum, kasayı balkona çıkarıp 2-3 kez 10 saniye aralıklarla hava'yı üfletiyorum kasa tertemiz.

Aslında Bu Modelin Fiyatı 90 TL idi, HB'nin Ara Sıra %10 Kampanyası o Zaman uygun fiyata alırsınız.

Tabi ki saç kurutma makinesine göre kat kat iyi. Ben denedim saç kurutma makinesi ile ama çok fazla bir etkisi olmadı. Öyle hani üzerinden geçersin ya öyle bir etkisi oldu. Kompresör şart :) Teşekkür ederim tavsiye için.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı