Kasa temizliği sonrası görüntü gelmiyor

serdarkavakx

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın içi bayağı tozlanmıştı. Temizlemek istedim, tüm parçaları söktüm yumuşak uçlu kuru fırçayla temizledim. Her şeyi ve geri topladım geri topladığımda ekran kartımdan görüntü alamadım, yalnız ekran kartı takılıyken onboarddan görüntü alınıyor ekran kartı ısınıyor. Yani ekran kartına görüntü geliyor, Power'ın içini açıpta temizlemiştim bir yerde sorun var ama çözemedim. Yardımcı olur musunuz?

Ben RAM'leri çıkarıp tek tek denemiş görüntü almıştım sonra diğerini taktım işe yarayabilir.
ya şuanda kullanabiliyorum sorunsuz ama ekran kartından hiçbir şekilde görüntü alamıyorum ekran kartı takılıyken onboarddan görüntü veriyor ve ekran kartı ısınıyor yani elektrik geliyor sadece ekran kartını algılamıyor ya ekran kartında yada başka biyerde bi problem var ama çözemedim

ya şuanda kullanabiliyorum sorunsuz ama ekran kartından hiçbir şekilde görüntü alamıyorum ekran kartı takılıyken onboarddan görüntü veriyor ve ekran kartı ısınıyor yani elektrik geliyor sadece ekran kartını algılamıyor ya ekran kartında yada başka biyerde bi problem var ama çözemedim
Dediğimi deneme şansınız var mı acaba ekran kartında bir şey yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı