Kasadan Cızırtı Sesi Geliyor

ahmetsrcn7

Femtopat
Daha fazla  
Evet aynen girişte oyun beklemede başlıyor. Sonra oyuna girerken ki o yukleme ekraninda ses olmuyor. Ama benim kafama takilan asıl sorun şu. Diger oyunda da GPU kullanimi %99 fakat bu ses çıkmıyor. Bu oyunda en düşüğe alsan da yükseğe alsan da o ses oluyor. Fark nerede? 2'si de sonuçta GPU'ya %99 oranında yükleniyor.

Bu mesajdaki gibi aynı sorun bende de var. Çözümünü bulabildiniz mi? 2 yıl olmuş, konu açan yok bununla ilgili.

Bu mesajdaki gibi aynı sorun bende de var. Çözümünü bulabildiniz mi? 2 yıl olmuş, konu açan yok bununla ilgili.
Coil whine çözümü yok. Sadece bobin ekran kartı yük altındayken ses yapıyor. Sesten başka sorun olmaz. Eğer ki çok rahatsız ediyorsa garanti kapsamında yetkili servise gönderip değişim veya iade talep edebilirsiniz.

Coil whine çözümü yok. Sadece bobin ekran kartı yük altındayken ses yapıyor. Sesten başka sorun olmaz. Eğer ki çok rahatsız ediyorsa garanti kapsamında yetkili servise gönderip değişim veya iade talep edebilirsiniz.

Büyük ihtimal öyle yapacağım. Daha 2 ay oldu, Vatan'dan kendim topladım. Frisby PSU var, çok şikayet ediliyor. Acaba para farkını ödeyerek başka ürün alabilir miyim?

Ya böyle coil whine değil gibi coil whine benim bildiğim tiz bir ses olur bir hırıltı gibi bir ses.
Edit: Arkadaşlar kasanın altındaki toz tutucu bezi temizledim kısmı olarak sorun çözüldü önerileriniz için teşekkürler.
Artık tiz bir ses hakim vızıldama gibi sanırım sadece coil whine sorunum kaldı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorunun kaynağını buldum. Ekran kartı coil whine sorunu. Genelde intro geçişlerinde ki yüksek FPS ve ekran kartına fazla yük bindiğin de çıkan ses. Ama çok da yüksek bir ses değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı