Kasadan cızırtı sesi geliyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanki bir fandan geliyor gibi uzun zamandir temizlemiyorum ondan olabilir mi?
Ekran kartının fanlarını tutan plastik, alüminyum bloğa çarpıyor. Gigabyte kartlarda var bu sorun bazılarında (benimki de dahil). Çözümü ise
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ekran kartının fanlarını tutan plastik, alüminyum bloğa çarpıyor. Gigabyte kartlarda var bu sorun bazılarında (benimki de dahil). Çözümü ise

Hocam bu ses sanki carpma sesi degil gibi cizirti sesi gibi. Emin misiniz?

Internetten orneklerine baktim lakin o sesler biraz daha sert carpma sesi gibi. Bende daha kucuk fanlarin carpismasi gibi geldi lakin emin degilim tabii.

Oncelikle selam. 2-3 gundur kasamdan cizirti sesi geliyor. Bunun sebebi ne olabilir?

Arkadaşlar su an baktim ve CPU m 90 derece imis. Bilgisayar bosta yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    57,1 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Internetten orneklerine baktim lakin o sesler biraz daha sert carpma sesi gibi. Bende daha kucuk fanlarin carpismasi gibi geldi lakin emin degilim tabii.

Arkadaşlar su an baktim ve CPU m 90 derece imis. Bilgisayar bosta yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

Hocam bir virüs taraması yapar mısınız Kaspersky ile? Tam tarama yapın bakalım ne olacak. Mining virüsü de olabiliyor.

Soğutucuyu kontrol edin temizlik yapin eğer düzelmesse anakartin pinlerini kontrol edin

Cpu fanının çok tozlandığını termal macunun etkisini kaybettiğini ve fanın ses yaptığını düşünüyorum. Bu mining gpu yu zorlamıyor muydu zaten? Cahilim mining konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı