Kasadan Kasaya PSU Watt farkı olur mu?

Llelouch

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yeni bir sistem aldım, ve bu sistemde normalde i3 5470-NVIDIA GT 730-8 GB RAM var normalde. Ekran kartımı RX 550 ile değiştirmeyi düşünüyorum. Ve onun için de 550Watt'lık bir PSU gerektiğini okumuştum. Acaba kasadan kasaya Watt destek farkı olur mu? (Örneğin: Bir kasa en fazla 500 Watt desteklerken, bir diğer kasa 600Watt destekliyor gibi.) Cevaplarınızı bekliyorum :)

Mevcut kasa: RAMTECH Gamecase Tropicano Powersız Oyuncu Kasası Rainbow Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden öyle bir sistem aldın ki. :( 10 yıllık parçalardan oluşan bir sistem almışsın geçmiş olsun. İade imkanın varsa iade et direkt.

Konuya gelecek olursak, elinde PSU var mı? Yoksa bütçen nedir?

Bu kasa ile ilgili değil, PSU ile ilgilidir. Attığın linkteki kasada PSU yok. Gereken PSU da 400W, 550W şart değil.

1629669585853.png

Bunu alabilirsin;

Bakacağınız tek şey ATX - SFX olayı ve güç kaynağının uzunluğu. Uzunluk konusu genellikle kasanın arkasındaki sürücü yuvasını sökerek çözülebilir. SFX güç kaynağını da arasanız bile bulamazsınız tahminen. 🙂 Yani istediğiniz güç kaynağını alabilirsiniz.

Neden öyle bir sistem aldın ki. :( 10 yıllık parçalardan oluşan bir sistem almışsın geçmiş olsun. İade imkanın varsa iade et direkt.

Konuya gelecek olursak, elinde PSU var mı? Yoksa bütçen nedir?
Cidden sistem o kadar kötü mü? Ekran kartı Rx 550 alsam, Rami 16 yapsam bir düzelme olmaz mı?
Bakacağınız tek şey ATX - SFX olayı ve güç kaynağının uzunluğu. Uzunluk konusu genellikle kasanın arkasındaki sürücü yuvasını sökerek çözülebilir. SFX güç kaynağını da arasanız bile bulamazsınız tahminen. 🙂 Yani istediğiniz güç kaynağını alabilirsiniz.
Teşekkürler :)
Kasadan kasaya watt desteği değişmez. Ayrıca RX550 ek güç girişi gerektirmeyen, 300-350 watt ile çalışabilen bir karttır.
Teşekkürler :)
Bu kasa ile ilgili değil, PSU ile ilgilidir. Attığın linkteki kasada PSU yok. Gereken PSU da 400W, 550W şart değil.

Eki Görüntüle 1145849

Bunu alabilirsin;
Psu'yu zaten ayrı alacağım. Bilgi için teşekkürler.
@Mansion @BerkayZ87 Düzeltme: İşlemcim i5 3470. Ama galiba moderatör düzenlemiş, veya ben yanlış yazmışım. Kusura bakmayın

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı